111

Митрополит Олександр Драбинко на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив, що стан Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира залишається важким, повідомляє УНН.

“З низьким поклоном подяки до всіх хто відгукнувся і підтримує нас у молитві за нашого Предстоятеля. Стан Блаженнішого Митрополита Володимира як раніше надзвичайно важкий, але слава Богу стабільний. Прошу і далі молитися про наше з вами Отці”, — написав О.Драбинко.

Нагадаємо, учора Митрополит Олександр Драбинко повідомив, що стан Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира погіршився.

“Стан Блаженнішого Митрополита Володимира погіршився. Прошу святих молитов”, — написав митрополит Олександр (Драбинко).

Як повідомлялося, у Митрополита відкрилася внутрішня кровотеча. Згодом стало відомо, що стан здоров’я Митрополита Володимира залишається стабільно важким.

Нагадаємо, нещодавно ГПУ розпочала розслідування стосовно В.Януковича та В.Захарченка за фактом тиску на главу УПЦ МП Володимира.

Згодом секретар предстоятеля УПЦ МП О.Драбинко підтвердив інформацію ГПУ про тиск з боку колишньої влади на предстоятеля УПЦ МП митрополита Київського і всієї України Володимира з метою усунення його від займаної посади.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.