111

Начальник відділу охорони водних біоресурсів управління охорони водних біоресурсів в Тернопільській області Андрій Об’єщик розповів журналісту інтернет-газети “ПРО ВСЕ” неймовірні факти про ситуацію із дотриманням букви закону в різних галузях. Зокрема, пан Андрій поділився роздумами, чому високопосадовці починають тиснути на рибінспекторів, які справно виконують свої обов’язки. Зокрема, дісталося на горіхи діючому депутату Тернопільської обласної ради, голові постійної комісії
з питань бюджету Олександру Стаднику та колишньому депутату, керівнику Чортківського медичного коледжу Любомиру Білику. Проте, найбільше справедливо обурює беззубість діючого законодавства, правоохоронців, які більше заважають, ніж допомагають у їхній роботі.

Тернопільрибохорона впіймала лісників-браконьєрів

***

У Тернополі будуть пікетувати СБУ?

9 comments

 1. iren

  майдан нічого не поміняе ,,менталітет тернопільський _ моя хата зкраю ( з плином часу зрозуміла ,чому моіх предків з львівщини переселили на тернопільщину а вже звідси багатьох до сибіру і не москалі були головами сільрад ,судді.прокурори .а іх нащадки до сих пір добре себе почувають ) як тепер відомо най більший бандеровський рух був саме на львівщині та франківщині

 2. Рибак

  Молодець рибінспектор! Повністю згідний! Ріже правду-матку справедливо! Мені колєга з Шумська сказав, читав, який прогресивний Обєщик? У них кажуть, що треба такого Андрія до влади, а не перевареного Сиротюка чи вічно ржачного Бицюру. Такі, як це й рибінспектор, готові навести лад в своїй галузі, а головне – вміють! Уявляю собі, як нині шиплять чинуші з Чорткова!!! Давно їм правду так культурно не говорили та ще й на всю область. Буде Любомир як страус ховатися! як після соціалістичної партії, в яку вліз був. А спробує гадити рибнадзору – ще пишіть, відразу су*а стане шовковим.
  Отримав велике задоволення, слухаючи запис. Дякую, що вселили в душу промінь надії, що не всі скурвились в цій області!

 3. Степан Дмитрович

  Неймовірно. Про те, як повязали лісників рибнадзорівці чув. а тепер знаю, хто має хребет в них, ясність думки і почуття справедливості. Знімаю свого капелюха перед паном Андрієм за те, що відстоює правду і не бавиться в Чапаєва, а говорить мудро!!!

 4. Оля

  А у нас в Черкасах таких людей людей не має. Послухала – страшно стало, що навіть на Західній Україні правди не має. Лише радію, що Майдан даремно не відбувся. такі як цей рибохоронець, як цей журналіст, що тактовно розпитував про насушні проблеми. у нас теж в Черкасах є своя газета “Про все”, але вона не така потужна, як в Тернополі. у мене в черкасах чоловік працює, то я з ним дразнюся, що на батьківщині моїх батьків про все сильніша )))

 5. чиновник

  Чесно скажу – працюю в облдержадміністрації в Хмельницьку вже скоро 10 років. правди не бачив. думав після помаранчевого майдану буде. лише після революції гідності всюди читаю, скільки нормальних людей! вимагають правди! чув про того Білика! гнати таких з училища треба!!! замість вчити, рабів там виховують, яких донищують у Ковальчука.

 6. Саня

  Прслухав рибінспектора – здивувався, що у нас такі розумні і прогресивні люди працюють! Молодець! Респект! Рекомендую Вам ще створити в кожному районі, а можна й в селі екологічні варти чи пости, які вам будуть допомагати. памятаю, я теж колись був юним натуралістом… допомагати сильно не міг, малий був за союзу. але тепер своїх дітей вчу культури поведінки на природі. так само треба й біля водойм вчити поводитись.

 7. Олеся

  На мою скромну думку, такий рибінспектор має бути людиною року в своїй галузі. Шкода, що у нас не популяризують таких людей. Малого того, що фахівець, так ще й патріот, філософ, борець за правду. Треба, щоб Гельсінська спілка звернула на вас увагу.

 8. Володя, Бережани

  Приємно здивований, що в нас області працюють такі люди. Успіхів Вам. Головне, щоб сволота, яка при владі, не пробувала вас скурвити . Вибачте за грубість.

 9. Тернополянин

  Зверніться до новопризначених Сиротюків, Бицюр. Повинні ж вони відреагувати на такий бардак!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.