111

Сьогодні в Українському домі “Перемога” в Тернополі відбулося розширене бюро обласної організації партії “Батьківщина”. Звітував на засіданні народний депутат Василь Деревляний. Для “підтримки штанів” зі столиці приїхали депутати Андрій Павловський та Іван Кириленко. До речі, дружина останнього значиться в помічниках-консультантах Василя Деревляного. Тому Іван Григорович, як перший заступник керівника виборчого штабу Юлії Тимошенко, просто не спроможний об’єктивно оцінити ситуацію.

Із закритої наради нардеп Павловський повідомив, що “відбулася відверта, жорстка розмова з активістами Тернопільської Батьківщини, на якій критично проаналізували результати останньої виборчої компанії”. Воно й не дивно з таким місцевим керівництвом.

Як розповіли неофіційно журналісту “ПРО ВСЕ” партійці “Батьківщини”, виявилось, що хтось заробив на роботі активістів нашого краю близько 60 тисяч доларів. Арифметика проста – в краї 1160 дільничних виборчих комісій. Окрім Тимошенко,  за кошт штабу БЮТу працювали членами ДВК представники Маломужа, Шкіряка і ще якогось політичного карлика. Залежно від розмірів дільниць, оплачували роботу по різному: від 50 до 100 доларів. Мало ж бути 80-120 $.

Якщо припустити, що на одному члену ДВК “зекономили” 10$, то виходить як мінімум 40 тисяч “зелених” лише на такій “дрібниці”. Насправді ж , “заробітки” явно більші.

Ця інформація “випливла”, бо чимало партійців готові оприлюднити цю брехню. Правда, на інтерв’ю з журналістом “ПРО ВСЕ”  чомусь не наважувались.

Мав бажання  сказати й своє критичне слово помічник народного депутата Михайла Апостола – Михайло Медвідь. Проте, члена партії навіть не пустили до зали, не те, щоб до мікрофона.

Самого нардепа Апостола на розширеному бюро не було, оскільки в цей час в його окрузі, в Бучачі, відбувалося всеукраїнське свято День поля. Аграрії всієї України з’їхались, щоб обговорити ситуацію в сільському господарстві. Нардеп Апостол, як член аграрного комітету, виступав у районі. Що ж хотів розказати присутнім партійцям Михайло Медвідь ми розпитали у телефонній розмові.

Поразка Юлії Тимошенко: на Тернопільщині шукають крайнього

2 comments

  1. Саша

    Деревляний В. щоб приховати свою бездіяльність і щоб уникнути відповідальності за провал виборів на пост Президента Укоаїни Тимошенко Ю. підставляє заміст себе Апостола, який користується повагою у жителів Тернопільщини. Деревляному В. потрібно було працювати з виборцями а не займатись розтановкою кадрів в Тернопільські області і пробивати посаду начальника УВС для Облещука В.. Коли в партії такі депутати як Деревляний В. то такі партії в перспективі нічого не світить крім розвалу.

  2. Stas

    А такі як Кирийчук Іван, чи Крук Микола хіба не позор? Мозгів нуль.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.