111

Президент України Петро Порошенко та всі можновладці повинні відправити в зону АТО своїх синів, і тоді все в армії зміниться на краще. Про це в ефірі “Свободи слова” на телеканалі “ICTV” сказав народний депутат Анатолій Гриценко, син якого задіяний зараз в АТО, інформує УНН.

“У війську повинні бути всі, починаючи від сина Президента, сина Турчинова, депутатів, податківців, суддів, митників. Вперед їх всіх – туди! Тоді всі громадяни відчують, що влада з ними. Кожне їхнє чадо зателефонує батькам і скаже, що є лише 30 жилетів на 300 бійців і немає води. І вона тоді одразу ж там з’явиться. І ці чада зателефонують та скажуть: оцей командир пустий, а той – дурний. І тоді почнуться зміни”, – вважає А.Гриценко.

Він сказав, що диверсанти Путіна нівечать тіла українських військових в АТО, і це можуть підтвердити батьки загиблих українських військових на заході України, “які отримують порізані тіла, деякі – з вирізаними органами”.

“Не буде нормальних відносин з Росією, допоки Путін там править”, – каже А.Гриценко.1 comment

  1. Саша

    В зону АТО потрібно в першу чергу направити всіх начальників УВС області МВС України і їх заступників в якості рядових членів АТО. Нехай вони не на словах а на ділі докажуть що вони готові служити Україні і народу як це вони клялись коли давали клятву при поступленні в міліцію. В більшості своїй вони під різними мотивами будуть відмовлятись брати участь в АТО, тому що вони ожиріли від поборів . Вони можуть наїхати на бізнесмена, громадянина, но не готові воювати за свій народ-в основній своїй масі це крахобори і мерзавці які стали керівниками силових структур по квотним партійним принципам. а не спеціалісти і не патріоти своєї країни. Є.Соболєв який так часто кричить за люстрацію насправді нічого доброго в цьому напрямку не зробив і в мене виникає думка що всю цю люстрацію він придумав щоб долучитись до заробітків при призначенні на посади. Зробіть одну добру спаву-всі доєдинного працівники міліції в тому числі і керівники повинні брати участь в АТО і тоді не потрібна буде ніяка люстрація тому що вся шваль сама відсипеться а залишуться тільки чесні, порядочні спеціалісти-патріоти. Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.