111

Народний депутат Анатолій Гриценко вважає, що Президенту України Петру Порошенку необхідно думати над реалізацією “плану Б” щодо врегулювання ситуації на Донбасі, оскільки “мирний план президента” був зірваний з першого дня, і після одностороннього припинення вогню площа військових дій може розширитися. Про це він сказав в ефірі програми “Шустер LIVE”, передає УНН.

Лідер політичної партії “Громадянська позиція” запропонував три пункти до цього плану.

“Перше. Підтримати ініціативу Ігоря Коломойського про справді серйозне зміцнення державного кордону — з колючим дротом і мінуванням на небезпечних ділянках, щоб можна було активувати міни тоді, коли справді там є загроза. Це дозволить нам зберегти життя і цивільних, і військових”, — зазначив він.

“Друге. Потрібно врешті-решт заблокувати російське телебачення на українській території — оті канали пропаганди, які просто мутять розум людей. Мені важко уявити, щоб у Радянському Союзі Гітлер по радіо щось передавав, або Усама бен Ладен виходив у прямий ефір на Америку”, — сказав Гриценко.

За словами Гриценка, потрібно визнати, що в Донецькій і Луганській областях є чимало людей, які тримають в кишені український паспорт, але ніколи не були і ніколи не стануть громадянами України, яких не цікавить українське сьогодення і майбутнє. “Ці люди зустрічають з квітами чеченських найманців, вони зривають український прапор і чіпляють триколор. Ці люди мріють жити в РФ. З іншого боку, Путін відчуває проблему демографії — немає ким заселити території”, — зауважив політик.

“Тому третім пунктом я пропоную створити цим людям коридор і організувати „поїзди щастя“. Нехай сідають — і вперед — без жодних перепон в Чечню, на Урал. Якщо вони бачать собі там щастя, нехай вони його там знайдуть”, — зауважив лідер “Громадянської позиції”.1 comment

  1. Саша

    Я повністю згідний з пропозицією Гриценка і підтримую її. Якщо людина вважає що в Росії краще живеться то цій людині потрібно допомогти виїхати в Росію і ніколи більше не пропускати на територію України. Громадяни України котрі переживають за долю України і Українського народу ніколи не дозволять собі і не дозволять іншим вчиняти дії які будуть шкодити Україні. А ті сепаратисти що воюють на сході України ніколи не переживали за долю України, це вороги і їх потрібно знищити або висилити за м ежі України. Президент України дав їм можливість виїхати з України натомість вони стріляють в наших бійців, за час перемиря загинуло понад 20 патріотів України а ми знову даємо ім можливість знущатись над Ураїною. Всім зрозуміло що за цим всім стоять москалі. Москаль це азіат в найгіршому розумінні цього слова і що таке порядочність, повага до інших, він не розуміє і зрозуміє лише тоді коли получить по морді як янукови. Тільки зрозумійте і інше, що не всі Росіяни-москалі. Багато росіян розуміють що їх виродок Путін творе зло на землі но нічим не можуть йому завадити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.