Допоможіть врятувати бійців із 51-ї механізованої бригади!

Поділитися

Брат одного із військовослужбовців 51-ї механізованої бригади, яка сьогодні бореться із сепаратистами на Сході України, Юрій Слозанський благає про допомогу. Односельчани із Залісся Чортківського району зібрали гроші на спецспорядження для Андрія Слозанського. Але без бронежилетів та шоломів у кожен бій ідуть ще двоє тернопільських вояків.
«Моєму брату пощастило, ми купили для нього бронежилет, пристрій нічного бачення, замовили каску. Але є ще двоє хлопців із Тернополя, які сьогодні служать у зоні АТО у 51-й бригаді, і ніхто не знає, скільки ще вони протягнуть без бронежилетів», – розповів пан Юрій.
Через смерть 17 вояків із 9 роти 51-ї механізованої бригади на блокпості під Волновахою на Донеччині у ніч на 22 травня ми дізналися про військовослужбовців із Тернопільщини, які героїчно протистояли сепаратистам. У червні хоробрі вояки приїхали додому на кілька днів, і ще на пероні, із синьо-жовтими прапорами, козацьким маршем і квітами їх зустріли представники Тернопільської міської ради, родичі та близькі, а також небайдужі тернополяни. У чиновників військові просили допомогти із бронежилетами і шоломами, але невдовзі їм довелося повернутися на Схід без амуніції.
Юрій Слозанський просив військових комісарів Тернопільського обласного і Чортківського районного комісаріатів забрати його на військову службу із братом, але йому сказали дочекатися повістки. Залишаючись цивільним чоловік не в силі дізнаватися про безглузді смерті українських військових. Адже у багатьох випадках бійцям потрібен найпростіший захист – бронежилет. Усіх, хто може допомогти врятувати хоча б два життя тернопільських вояків чоловік просить звертатися за номером телефону: 0978117501.

Svitlana Krychkivska

На Тернопільщині лише одна школа, де випускник набрав 200 балів

0

Автор першого на Тернопільщині пам’ятника Небесній сотні відкриває виставку