Франція обіграла Нігерію і вийшла в 1/4 фіналу Чемпіонату світу з футболу

На чемпіонаті світу в Бразилії відбувся черговий матч 1/8 фіналу. Франція не без зусиль обіграла Нігерію і вийшла в 1/4 фіналу турніру. Зустріч закінчилася з рахунком 2:0 на користь “триколірних”, передає УНН з посиланням на видання Lenta.Ru.

Більшу частину матчу гра була рівною, моменти виникали біля обох воріт. Обидва м’ячі були забиті в кінцівці зустрічі: спочатку на 80-й хвилині після помилки голкіпера збірної Нігерії відзначився Поль Погба, а вже в доданий час капітан нігерійців Джозеф Йобо записав на свій рахунок автогол.

Нігерії не вдалося стати четвертою африканською командою в історії, яка подолала стадію 1/8 фіналу чемпіонату світу. Французи ж будуть чекати свого суперника по чвертьфіналу, який визначиться в матчі Німеччина — Алжир.