Позиція Правого Сектору Тернопільщини щодо будівельної вакханалії в історичній частині та паркових зонах міста Тернополя

Поділитися

8 липня 2014 року Правий Сектор Тернопільщини приєднався до акції, яка мала місце на вулиці Чорновола, поблизу Відділкової клінічної лікарні станції Тернопіль ДТГО «Львівська залізниця».
Ми поділяємо стурбованість, як працівників лікарні, так і пересічних громадян, потенційною можливістю забудови скверику лікарні черговою торговицею та фізичним знищенням будівлі самої лікарні. Останнім часом, руйнування будівель, що робили Тернопіль неповторним – є візитівкою нинішньої недолугої міської влади.
Разом з тим, Правий Сектор Тернопільщини заявляє, що не допустить подальшого руйнування історичної частини міста бездумним, безсистемним будівництвом новоспеченими будівельними «магнатами» торгово-розважальних комплексів, банальних «розливайок», чи хатинок для «обраних». Так само, ми докладемо всіх зусиль задля збереження зеленої зони міста, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків.
Підтримуємо створення на вулиці Чорновола Меморіальної стели пам’яті загиблих Героїв.
І останнє.
Для тих, хто до цього часу ще не зрозумів. Правий Сектор ніхто, ніколи не використовував і використовувати не буде! Окрім Українського народу!

Це стосується і Вас, пане міський Голова. Будьте більш акуратними у підборі слів, даючи оцінку діям, в тому числі, Правого Сектору.

Медична революція у Тернополі: війна проти мера і будівельної мафії під керівництвом кого?

Анджеліна Джолі та Бред Пітт зіграють у стрічці про кохання

До 2020 р. в Україні залишаться 38 з 93 шахт за нинішнього рівня видобутку вугілля