111

Сьогодні ректор Тернопільського педагогічного університету Володимир Кравець розповів на прес-конференції для місцевих журналістів про усі гострі кути, що пов’язані з його персоною, навчальним закладом, який він очолює та навіть таких специфічних тем, які ми зазначали у заголовку. Правда, спочатку науковець приділив значну увагу темі нового закону про вищу освіту. Після розлогих коментарів, Володимир Кравець торкнувся критичних публікацій, які останнім часом заполонили ЗМІ. Ректор педуніверситету спростував усілякі чутки про його статки, розклав на пальцях чому отримував велику зарплату -27 тисяч гривень та відповів на питання про своїх критиків: екс-нардепа Володимира Колінця та Тараса Білана.

4 comments

 1. Petros

  ходять чутки, що публічна екзекуція нинішнього пана ректора має цілком конкретну мету: зачистити місце для нового ректора
  М. Цимбалюка.

 2. льоньчик

  Ходять чутки, що давно пора очищатися суспільству від корупціонерів та хапуг!

 3. ПТН-ПШН

  Розкрив себе дуже гарно, прямо все по Фрейду)))
  Класно “обиратися” на посаду, коли ти – єдиний кандидит.
  “Так звані хабарники”…Так, рішень нема, бо йде судовий процес, слідство.
  Почитайте куплену статтю у “ВЖ” за 9 липня – ті самі слова)) і якщо уважно читати, то зразу видно, що сам себе здає)))
  Все з ним ясно! Гнати в шию разом з купленими деканами!!! І коханок всіх своїх хай заберуть з собою!

 4. Марійка

  Такого вибачте на слові бл..цтва, як у педагогічному, я ще не бачила, взятки беруть, і готівкою, і натурою. В прямому розумінні студентки точно знають, варто знайти собі “папіка” і сесії, магістратури, навіть аспірантури, а пощастить то і робота забезпечені.
  Намножили помічників, лаборантів, помічників лаборантам скоро будуть брати, ось де гроші державні. Страшно уявити хто буде вчити наших дітей через кілька років. Ті недоумки і курви підуть в школи. А риба гниє, як відомо з голови якщо весь ректорат має по гарему, то чого б не мати і викладачам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.