111

100 разів писано-переписано про “культуру”, “вихованість” і т.п. тернопільських водіїв-маршрутників. А воно все прогресує. Стоїть на зупинці на базарі хвилин з 15. Виходить, таляпає язиком з іншими такими ж, курить. Спочатку на дворі, а потім і в салоні. На реакцію пасажирів відповідь: “То моя справа!”
Але найбільше вразило інше. Один з пасажирів каже, що це мурло (ла-ла-ла-ла) умудрилося взяти гроші у нацгвардійця у формі, який перед тим вийшов з авто. Який можливо вже завтра буде на передовій. Реакція пасажирів самі розумієте яка! Чуть не побили!
А ми говоримо: погані донецькі, східняки і т.д. А самі???
До речі: номер авто ВО0709АА, маршрут №31. Друзі, за таке треба карати!

Andrii Stasyshyn

1 comment

  1. Галина

    Тиждень тому їхала по маршруту №14.Шофер їхав ніби тікав від ГАЇ.На зауваження, що в салоні мами з немовлятами та й інші люди, жалівся,що сіпсували йому нерви- тому на Коновальця зупинки не зробив, мотивуючи що для нього її там не має.Прирікався цілу дорогу, знаючи що з пасажирами розмовляти не можна,посилав їхати в таксі. Автобус № ВО 0711АА .Прохання нервовохворих і неврівноважених водіів не брати на роботу,яка має безпосереднє відношення до життя людей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.