111

У селі Соколів Бучацького району  відбувся свій Майдан. Місцевих мешканців обурило, як 13 березня місцеві підприємці  Михайло та Іван Данелюхи (батько і син) жорстоко побили Михайла Шведа. Били чоловіка не на вулиці, а в кабінеті сільського голови, який спостерігав за цим злочином. Більше того, сільський голова Володимир Мацкевич спеціально закликав Шведа до себе. Розмова стосувалась того, що чоловік привозить собі і сусідам дешеві продукти.

– Я маю машину, їду на гуртовню за продуктами, бо там значно дешевше, ніж у сільському магазині,- розповів журналісту “ПРО ВСЕ” постраждалий. Звичайно, просять мене й знаймові і сусіди привезти і їм дешевої гречки і т.п. А мені й вигідніше більше купувати, бо гуртова партія має дешевшу відпускну ціну.

За таку “провину” підприємці жорстоко побили Михайла Шведа: чоловік осліп на одне око, у нього був переломаний череп у кількох місцях. Місцеві міліціонери навіть не затримали горе-бізнесменів, а у порушеній кримінальній справі врешті опитали забыяк аж через місяць!!!

Коли люди у церквах почали збирати гроші Михайлу Шведу, підприємці налякались розголосу, спробували навіть попросити вибачення і принесли “гроші на таблетки”. Згодом, коли справу “владнали” і всю провину на себе взяв син підприємця, почали відверто насміхатися із ситуації. Мовляв, по амністії сину нічого не буде, а Шведу могли ще більше “надавати”. Незабаром відбудеться судове засідання.


4 comments

 1. сновидянин

  той Лисик, бувший Сновидівський сільський голова рідкісна наволоч, прикривася Гордєєвом ще з початку нульових, возив йому рибу, биту електровудками на Дністрі….розікрав всі кошти які виділялись для громади села після підтоплень кількох будинків в 2008 році за часів правління Чижмаря….в Сновидові в нього є своя маленька “сім)я”, до якої входять ключові особи села, такі як керівництво школи, клубу і т.д…..

 2. Саша

  Жителям села необхідно звернутись з колективною заявою до правоохоронних органів в котрій вказати на всі порушення і зловживання які допускає сільский голова з вимогою провести ретельну, обєктивну перевірку і вжити заходів до сільского голови. Голова також повинен відповідати за те що побили мужчину в кабінеті сільского голови тим більше що він потерпілого запросив до себе в кабінет. Потрібно також звернутись в контролюючі органи і на роботу деректора школи я думаю він також робить ремонти в школі, інтересно скільки він витрачає на ремонти а скільки списує. Піднімайте людей в селі і наводіть порядок, посада сільського голови виборна і за це не забувайте. Не дозволяйте ублюдкам над собою знущатись.

 3. громада Соколова

  Ці бізнесмени, Данелюки батько і син напевно ніколи не розпрощаються з судами . Благодаря іх впливовому другові голові Бучацького суду, Гордєєву О, який покриває, вірніше згладжує всі їхні злочини. А вони дураки, думають, що так буде завжди. Дані громадяни позволяють собі дуже багато: можуть побити кого заманеться, можуть займатись браконьєрством на Дністрі, а голова суду стоїть на атасІ, вірніше рибу ховають в його машину, а він втратив зір на той час і нічого не бачить. Дозволили собі навіть підняти руки на інваліда ІІ групи. Хоч все село знає, хто вони і хто цей невинний чоловікє, який став жертвою даних злочинців Цікаво як поведе себе міліція, чи ще не будуть звинувачувати даного громадяна, що це він бив їх. Таке в Бучачі дуже часто практикується. Бучацька міліція вже має заготовки, І в залежності в яку сторону є заказ, наказати чи виправдати злочинця. Вони навіть можуть не брати до уваги очевидців в кримінальній справі, зате своє вигадане можуть написати . А чому б і ні, якщо кругова порука І все сходить з рук. В Бучачі в міліції страшний бардак. Покровительство, тобто система, яка була до революції так І залишилась. Тому, якщо не втрутяться журналісти, громадські активісти. Нічого з того не вийде тому, що впливовий друг Гордєєв залагодить все. А дані герої будуть продовжувати свої вчинки.

 4. Bimba4

  В коментарях згадано за “справедливу” Бучацьку міліцію…??? Необхідно подивитися звідки ростуть ноги, видно до вподоби на посаді прокурора області, адмінкорупщика, здирника, отого ненаситного Гулкевича ю.д.??? Спитайтеся у Бучачан хто мав справу із ним, корумпованим хабарником, за яким давно вже пора відкрити кримінальну справу, він кримінальний злочинець і місце його на нарах, а не в обласній прокуратурі… Як зухвало він підтримував свого “БАТЮ” януковича в січні-лютому 2014 воював з власним народом, розганяв міський майдан справедливості, перевертень у прокурорських пагонах, а чого варта наші перевертні у міліцейських пагонах нач. міліції Гукалюк п.м. і його банда Рудковський, Музика та інші плідні “работнічки”, за сприянням мафіозі – судді Гордєєва в.о., які за ради власної наживи і задоволення вищестоящого злочинного начальства готові прикрити любі злочини … Куди дивимося…!!! Кого ставимо до влади…!!! Ганьба Гулкевичу, і його злочинній банді, гнати їх кровожерних злочинців!!! Вилами, ВИЛАМИ, Вилами холуя та його банду!!”!!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.