111

Багато років поспіль у Збаражі закривають на півтора літніх місяці дитячі садочки, не залишаючи навіть чергового. Свавілля одіозного пана Бочарова М.Г. люди терпіли та мали велику надію на нового мера. Не зважаючи на звернення батьків, як письмові так і особисті до міського голови їх так і не почули, а надали дивну формальну відповідь ще до рішення виконкому, мотивуючи направлення коштів нібито “на захист нашої Вітчизни від агресора”. Зусиллями батьків вдалося відтермінувати закриття на півмісяця. Питання закриття садочків не вирішує проблеми, які накопичуються, а відкладає їх до вересня.

У Збаразькій міській раді до влади прийшла команда колишнього мера, а змінилися лише деякі обличчя.

7 comments

 1. Slava

  Маски скинуті, предвиборчі обіцянки мера – пуста балаканина. Спочатку влупашили по підприємцях, піднявши ціни за оренду землі, по громадянах, які будуючи будинок повинні сплатити 0,5% вартості будівлі. Тепер по дітях “мудре ” рішення, завтра підвищення цін на міський транспорт хоча обіцяли безкоштовний для пенсіонерів. Збараж тепер місто сектантів, харизматів п’ятидесятників та свободівців.

 2. Збаражанка

  Виявляється керувати містом, це не козачків розмальовувати, таку діяльність можна проводити і в межах громадської організації, навіщо було пхатися в мери, якщо питання вирішувати не може. Чи то так секта хотіла? Ще один (Богайчук) в головні лікарі не може дорватися, пішов по новому колу домовлятися, з регіонами майже домовився, але їх погнали.

 3. ВИХОВАТЕЛЬ

  Найгірше в усій цій ситуації, що весь педагогічний персонал садочків виганяють у відпустки за свій рахунок. Такого свавілля не було ще ніколи. По капітальних ремонтах які були заплановані на це літо і передбачені гроші , а це перекриття даху та реконструкція групи, мер ні кує ні меле. Так мабуть і далі дах буде протікати восени, а діти не матимуть де подітися .

 4. Справедливість

  Окремих людей з опонентів мера (їх в Збаражі залишилось дуже мало) дуже непокоїть велика популярність нового мера, який за місяць роботи зробив в рази більше, ніж команда Адамовича за пів року. Щодо садочків, то проблема виникла, ще до приходу міського голови за правління команди Адамовича і новому меру довелось розгрібати ці проблеми, які місту створили “успішні управлінці” які брали 50% надбавки до зарплати (Пелех, Адамович, Рудан) і про садочки зовсім не думали. Підіслали з адміністрації і райради мам, які пробували довести, що садочки можна не закривати (дітки будуть сидіти впроголодь). Ще й чудесним чином виплив борг за 2010 рік комунального підприємства в розмірі 130 тис. грн. і цим хотіли потопити мера, бо їх дуже непокоїть його популярність. Після того, як все таки вдалось врятувати Збараж від зупинки водопостачання внаслідок несвоєчасної сплати боргу, почали вишукувати на нього новий бруд. А щодо підняття тарифів на автоперевезення, то про це краще питати Адамовича, який дуже наполягав на розгляді цього питання на виконкомі, та проте мер не поставив це питання на голосування, щоб краще вивчити обгрунтованість підняття з 2 до 3 гривень.

 5. Марійка

  Шановний “Справедливісь”, і я, і чаловік працюємо у приватного підприємця, зараз мій робочий день починається і закінчується питанням “куди подіти дитину”, батьки наші також працюють, а про відпустку у приватного підприємця мови не може бути. Невже так було важко зробити хоч чергову групу чи садочок, це так дбає про людей той наш мер, він любить діток відібрав у підприємця качелі і поставив, а де ті дітки мають бути поки батьки заробляють на хліб йому начхати. А що такого він зробив у місті? Може тротуар щоб проїхати коляскою і не розтрясло дитину, може сміття впорядкував? Вся діяльність подібна на підготовку до виборів в депутати тих прихвостнів свободівців і решти. А прихильників у мера стає все менше і менше, навіть ті що голосували вже плюються, кажуть, що знову їх надурили. То не треба тут брехні.

 6. Мешканка Збаража

  Керував Бочаров кілька років, робив, що хотів – мовчали, ніяких публікацій, Адамович кілька місяців -те саме. А тут прийшла людина, яка старається зробити хоча б те, що в даний час можливо зробити без грошей ( з грошми і дурний може), так ні – недогода. Так давайте покритикуємо і президента, в якого більші можливості, а люди не те що краще живуть, а вже просять Бога, щоб хача б залишилося все так, як є ( не зменшували зарплати, соц. допомоги). Щодо підприємців, так Яценюк ще кілька місяців тому говорив, що багаті поділяться з бідними і якщо рік чи два сім’я підприємця не поїде віддихати за кордон, а оплатить все за новими тарифами, наповнивши хоч трішечки міський бюджет – не вмре, ми ж , прості люди, не вмираємо. Щодо того, що садочки в Збаражі не працюють 1-1,5 місяці влітку, так в багатьох селах літом садочки також не працюють більше місяця і ніхто не виставляє притензій до сільських голів. Цікаво, ті, хто тут критикують, самі що зробили для того, щоб місто стало кращим. Прийти з косою в парк покосити – нема, а по клавіатурі поклацати – завжди будьласка. Якщо дійсно працівників садочків відправляють за свій рахунок – це погано і з тим потрібно боротися, адже їм також потрібно годувати свої сім’ї.

 7. Слава

  Коли містом керував Бочаров разом з регіоналами то мовчали саме ви !
  Були люди, які тоді не мовчали і його забрали.Але прийшли люди, які не сприймають критики, привели до влади свободівців, що раніше займались гоп-стопом. Керівник повинен забезпечити роботу, а не бігати самому з мітлою і піаритись, повинен бачити перспективу, мати чіткий план роботи на кожен день, а не проповідувати по годинах всяку фігню.
  Міський голова беспосередньо відповідає за життєдіяльність міста, але що може зробити людина яка ніде не працювала, не вміє системно мислити, не може розібратися в простих речах, набравши в команду таких самих безробітних та убогих, розраховуючись з ними посадами.
  Ненависть до підприємців тільки погіршує ситуацію, оскільки вони завжди приходили на допомогу у скрутний час для міста і по суті місто тримається на них.
  І не треба порівнювати діючого мера з президентом чи прем”єр-міністром, бо до них він не має ніякого відношення!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.