27 серпня відбулась чергова колегія Тернопільської облдержадміністрації. Для тих, хто не був на її засіданнях, можна пояснити це так: найповажніший орган виконавчої гілки нашої області. З поважних засідань чиновників, виробничників, аграріїв першої величини, колегія скотилась на рівень уроку географії на першому засіданні новопризначеного губернатора Сиротюка, потім тернополяни дізнались, що спад інвестицій в область за теперішніх неуків у 56 разів(!!!), . Про те, як губернатор вирішив перенаправити фінансові потоки з кар’єрів, соромно згадувати.

На останній колегії нібито наш губернатор Сиротюк проявив себе зашкарублим чиновником, який труситься над показниками-паперами, а не реальним добробутом краян. Виявляється, у Тернополі не повинні подавати гарячу воду, бо вже перебрали ліміти газу. Виявляється, люди платять за комунальні послуги, а подавати підігріту воду зась, бо Сиротюка сваритимуть у столиці за ліміти. Ще більший шок викликало питання забезпеченість цукрової галузі сировиною та стан підготовки заводів до сезону виробництва цукру в 2014 році. Якого милого влада тратить час на лобіювання приватного бізнесу? Чому Сиротюка мучить чи олігарх-мільйонер Гута матиме газ для переробки цукрових буряків чи ні? Та ви краще б запитали, коли “Мрія” відремонтує дороги, знищені вантажівками-логістами! Найсмішніше те, що з агрохолдингу навіть не прислали на колегію найдрібнішого клерка! Напевно, свою сотню мільйонів кубів газу Гута закупить напряму в Туркменбаші чи ще якогось газового трейдера, а потуги влади розглядає як комашину возню.

Насмішив губернатор Сиротюк зі своїм заступником Леонідом Бицюрою розглядом питання стану підготовки навчальних закладів до нового навчального року. Виявилось, головним показником ефективності роботи керівників райдержадміністрацій є відвідування шкіл. Окремі придурки, вибачте за грубість, провозили задницю цілий місяць і “наліпили” собі галочок про візити до шкіл. Виявилось, що таких дурнів, які не вміють організувати роботу відділів освіти, одиниці. Але вони так нашептали Сиротюку про свою непосильну працю, що губернатор почав питати, хто може з голів райдержадміністрацій похвалитися 100% показником відвідування закладів освіти свого району. Показатися такими телепнями керівники районів не хотів. Тоді Сиротюк, який ввійшов в кураж, почав розказувати, що всі керівники районів мають першого вересня піти до школи, розписати всіх заступників і апарат по школах. Словом, першого вересня робота райдержадміністрацій буде заблокована.

Розчарував й новий керівник освіти Тернопілля Любомир Крупа. На питання, де він взяв цифру 98% готовності шкіл області до нового навчального року, чинуша перевів стрілки на підлеглих, мовляв таке мені написали у звіті…
Перша колегія нового губернатора Тернопільщини була схожа на урок географії

***

Докерувались: спад інвестицій у Тернопільську область в 56 разів!!!

***

Кар’єри на Тернопільщині: губернатор вирішив перенаправити фінансові потоки

2 comments

  1. БЕРЕЗОВЕЦЬ

    Таку бузу плести на такому рівні! Ну сільрада, а не облдержадміністрація. Серйозні питання, а ними займається людина, яка навіть близько не торкалася енергетики, ЖКГ, будівництва. Бицюра говорить те, що йому пишуть. Біда тій Тернопільщині з бицюрами, напорами, Навіть на вигляд подивитися – то керівник із стрижкою під нульовку? Як кажеться – інтелект на виду. Може пора цих горе-чиновників відправляти в зону АТО. Там і патріотичнішими стануть.

    1. Андрiй

      Щось зачастили ви,шановнi,обливати брудом Бицюру Леонiда.Чи може заздрите”по щирому-нашенському”.А я знаю дуже багато людей,якi з повагою вiдносяться до нього.А на раxунок “пiд нульовку”-взагалi смiшно,людина вже посивiла вiд того-всього,а ви про стрижку тут соплi пускаєте.Тримайся Леонiд.Ми з тобою

Напишіть відгук