У Тернополі зібрались автомайданівці звідусіль

Поділитися

У День Державного прапора на Тернопільщині зустрілись автомайданівці Тернопільщини, Хмельниччини, Івано-Франківщини та Києва.

Розпочався своєрідний з’їзд Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан» у Підволочиську, де активісти підняли Державний прапор України. Майже 60 синьо-жовтих стягів хлопці роздали сім’ям бійців з Підволочиського району, які беруть участь в АТО. Згодом на ріці єднання – Збручі – зустрілися із автомайданівцями Хмельниччини.

–         Сьогодні ми приїхали на Тернопільщину зібратися, порадитися, як діяти нашій організації у військовий час, – розповідає голова Хмельницького осередку ВО «Автомайдан» Вікторія Середюк.

Колоною із понад двох десятків машин, прикрашених прапорами України та «Автомайдану», рушили до обласного центру. У Тернополі, на площі Героїв Євромайдану, автомайданівці прийняли на ремонт від громади Тернопільщини два автомобілі для бійців АТО.

–         Одна машина – броньована, іншу – або переобладнаємо під санітарну, або вона буде служити для доставки адресних посилок солдатам. До середи спробуємо відремонтувати, – каже голова Тернопільського обласного осередку Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан» Ігор Василів.

Головне завдання автомайданівців сьогодні – допомога армії: активісти збирають і доставляють допомогу та оснащення  військовим, переробляють і ремонтують автомобілі.  Функцію громадського контролю відсунули на другий план, але не залишили.

–         На наших загальних зборах ми вирішили: у нас зараз два вороги – Путін і корупція, – стверджує один із засновників Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан» Сергій Хаджинов. – Без подолання першого, другого не подолаєш, тому зараз ми діємо як напіввійськова організація, але боротьбу з корупцією продовжуємо паралельно.

«Автомайданівці» Західної України яскравим автопробігом проїхали вулицями Тернополя, а на загальних зборах вирішили координувати і об’єднувати свої зусилля, зокрема, із іншими громадськими організаціями. Нагадаємо, Тернопільський осередок ВО «Автомайдан» входить до Об’єднання заради громади «Ядро», в якому 7 організацій Тернопільщини.

 

Перша українська соціальна мережа досягла позначки у 200 тисяч користувачів

0

Над Тернопільською адміністрацією замайоріли три прапори