Сьогодні у Тернополі відбулася прес-конференція обласного прокурора Юрія Гулкевич. Колишній бучацький антимайданівець посів крісло керівника обласної прокуратури завдяки знайомству з Олегом Махніцьким, нині вже екс-генеральним прокурором України. Якби не свободівець, то Гулкевич за жодних обставин не посів би керівну посаду. У столиці нині готуються до  змін після виборів і Гулкевич один із перших вилетить з обойми обласних прокурорів. Наразі ж Юрій Гулкевич лише вчиться спілкуватися з громадськістю і пресою. Останній раз він з’являвся на людях, коли прийшли збаражчани під прокуратуру. Рявкнувши на згорьованих людей, прокурор обернувся і пішов до свого кабінету. З пресою прокурор лагідніше спілкується, оскільки розуміє, що вона дзеркально продемонструє його  не лише на Тернопіль чи Україну, але увесь світ. Проте й журналістам він радить висвітлювати інші питання, а не теми кар’єрів, незаконного видобутку каменю, збуту. Ці актуальні теми “пекли вогнем” Гулкевича. Можливо, це відбулося через те, що неофіційно цю сферу пов’язують саме з Гулкевичем та керівником Бучацького суду Гордєєвим. Так це чи ні незабаром повідомлять фахівці з внутрішньої безпеки, які вже взялися за псевдоправохоронців.

Проте, це йому вдається вкрай складно. Більше того, відкритість і прозорість роботи прокуратури для народу він вважає непотрібним піаром.

Як громадськість змусила прокуратуру і міліцію затримати вбивцю

***

Голову Бучацького суду впіймали разом з браконьєрами

 

3 comments

  1. Тернопільщина

    І сміх і гріх тупе, як сибірський валянок два слова докупи зліпити не може. Щось блекоче собі під ніс. Про яку боротьбу з корупцією, воно плите та само і воно розводило в Бучачі корупцію. Покриває злочини. В Бучачі знущалось над людьми думає йому все пройде.Тернополяни жиніть злочинця. Воно дійсно неадекватне. Та хіба такІ речі може говорити прокурор . Та воно вже і в Тернополі створило корупційну систему. Так і хочеться вмастити по тій жирній пиці. Вдумайтесь, що воно говорить в кожному слові виправдовує злочинців.

  2. Свобода

    Аж не віриться,що це говорить обласний прокурор, людина з вищою освітою і 15 роками стажу. Тупості немає меж. Напевно не один бичок був відвезений до Львова , щоб закінчив університет. Жодного слова не може сказати сам все дивиться , що йому написали на шпаргалці. В очі людям глянути стидно, але чи в такого, як Гулкевич Ю. є стид трудно сказати. Він напевно незнає і ніколи не читав з”закон про прокуратуру” , бо інакше б такі дурниці не плів. Сумно і противно, що ми докотились до такого тупого обласного прокурора. Багато людей пострадало від хама за час його роботи в правоохоронних органах. Постійно фабрикувало справи. Гнати злочинця поки не пізно. Щоб більше не страдали невинні люди.

  3. Тернополянка

    Для чого коментарі, тут все на яву, необхідно гуртуватись всім, хто на власному досвіді пережив незаконні дії таких “горе-прокурорів”, гнати їх в шию, розвішати їхні фото на всіх бігбордах м.Тернополя, щоб таких “героїв” всі знали . , щоб їм не було проходу в нашому ЧИСТОМУ МІСТІ ТЕРНОПОЛІ, очистити наше місто від такого страшного бруду!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Напишіть відгук