13 тисяч тернополян протестувалось в інтернеті

Поділитися

На сервіс Яндекс.ЗНО (zno.yandex.ua) тести для п’ятикласників і десятикласників. Ці завдання використовувалися для моніторингу якості освіти у 2013 році. Тепер перевіряти на Яндексі свої знання з усіх основних предметів можуть не лише випускники, а й школярі більш молодших класів. Яндекс.ЗНО з’явилося наприкінці минулого року, і відтоді його вже відвідало майже 13 тис. осіб із Тернополя та області.

Моніторинг якості освіти проводився серед 5 і 10 класів на початку минулого навчального року. Він допоміг з’ясувати, як школярі засвоїли програму за попередні роки навчання, які прогалини є у знаннях, які теми варто повторити. Тепер ця можливість доступна онлайн. Нові завдання також будуть корисними учням 4 і 9 класів: вони можуть використовувати тести для підготовки до державної підсумкової атестації.

Як і завдання ЗНО, тести моніторингу можна виконувати українською та російською мовами. Перевірка відповідей та підрахунок балів відбуваються автоматично, усі результати зберігаються в розділі “Статистика“. На сервісі є також спеціальний розділ “Учні“ для викладачів: у ньому шкільний учитель або репетитор може подивитися, які варіанти виконують його учні, як справляються із завданнями та яких помилок припускаються.

Усього на zno.yandex.ua з’явилося 210 нових тестів: 70 для п’ятикласників та 140 для десятикласників. Усі їх підготовлено Міністерством освіти і науки України та Національною академією педагогічних наук України.

—-
zno.yandex.ua — сервіс для школярів і вчителів, який допомагає готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з будь-якого предмета, а також пропонує тести для випускників молодшої та основної середньої школи. У 2013 році сервіс було рекомендовано Міністерством освіти і науки України як онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО.

Яке найбільше досягнення тернопільського депутата?

Губернатор Тернопільщини вирішив майданівців працевлаштувати в Польщі