ОТР Банк оголосив війну тернопільським аграріям?

Поділитися

Доброго дня, шановні панове. Ваш портал славиться тим, що відстоює права славної громади Тернопілля. ОТР банк останнім часом взявся за фермерів Тернопільщини. Молодики кримінальної зовнішності, які представляються працівниками банку, їздять по районах і селах, погрожують забрати у фермерів техніку, яку начебто вони дали в лізинг, або негайно погасити кредит. Це нагадує рекетирство з 90-х. ОТР банк колись славився тим, що видавав кредити на спеціальних умовах сім’ї Януковича. Тому тут зрозуміло звідки ноги ростуть. 

Просимо Вас опублікувати відкрите звернення об’єднання сільгоспвиробників області на сторінках вашого порталу. Бо до керівництва ми так і не можемо достукатись. В п’ятницю плануємо провести пікет під стінами філії Тернопільського ОТР банку. 
Звернення прикладаю окремим документом.
З повагою, 
Андрій Порожняк

Відкрите звернення до керівництва ОТР Банку від фермерів Тернопілля
Шановне керівництво ОТР Банку!

Багато галузей української економіки знаходяться в критичному стані в нинішніх умовах. Зниження валової продукції, зайнятості, погіршення зовнішньоторговельного сальдо, безумовно, можуть стати наслідками нинішньої ситуації. Єдина галузь, яка на сьогодні здатна годувати країну в прямому і переносному сенсі – це агробізнес.
Зважаючи на це просимо керівництво ОТР банку відповісти на наступні запитання:
Чому ви блокуєте роботу аграрних підприємств посягаючи на їх виробничі потужності та обладнання? Невже це рейдерство нового часу? Минулого тижня агропідприємці області потерпали від відвідувань працівниками тернопільського відділення ОТР банку, які в грубий спосіб намагались забрати техніку і тим самим поставити під удар харчову безпеку країни. Невже це новий вибір європейської України?
Чому ви, годуючись десятки років від агровиробників, на умовах нелюдських відсоткових ставок, сьогодні у вирішальний для України час вбиваєте свого єдиного годувальника? Сьогодні сільське господарство – це надія на завтрашню економічну стабільність України. Схоже, ви у цьому не зацікавлені?
Чому наші працівники та їх родини мають потерпати від погроз та залякувань ваших представників. Волелюбність та гідність українців сьогодні довели, що ми здатні відстоювати свою свободу та стати на захист від будь-якого ворога. Чому ви продовжуєте діяти методами колишньої влади: залякування, провокації, самозахватів і погрози?
Чому ви протидієте миру в країні? Аграрії сьогодні ведуть другий фронт і боряться за врожай. Тим самим забезпечуючи харчову безпеку, відправляють на Схід сотні машин заповнених продуктами харчування, врешті віддають техніку на потреби АТО. І у такий час, зневажаючи бажання миру та спокою кожного українця, ви йдете на нецивілізовані методи повернення кредитів. Хіба це по-українськи?
Чому ви не йдете на переговори? Підприємства-агровиробники області не відмовляються від відповідальності. Ми готові виконувати свої кредитні зобов’язання, але вимагаємо добросовісного та чесного ставлення. Кредити у валюті на сьогодні не можуть виплачуватися на тих же самих умовах, що раніше. Знецінення гривні, зростання собівартості агровиробництва, збільшення цін на ресурси, і зменшення вартості продукції на світовому ринку – це ті причини, які лягли важким тягарем на плечі аграріїв. На вашу думку, добросовісно у такий час збільшувати кредитні навантаження на сільгоспвиробників?
Кожна друга сім’я у тернопільській області годується підприємствами аграрної сфери. Сільське господарство вливає найбільше соціальних надходжень до скарбниці Тернопільській області.
Наше завдання вберегти аграрний бізнес від свавілля тих, хто посягає на його роботу, а відтак захистити населення Тернопілля.
Зважаючи на вищевикладене просимо негайно вжити заходів для врегулювання протиправних, антидержавних дій регіональної філії ОТР банку.
З повагою,
Об’єднання сільськогосподарських виробників Тернопільської області

Віктор Павлік та Warner Music Ukraine презентують пісню “Недописана книга”

Green Card: інформація з перших уст