Сьогодні, о 12 годині 30 хвилин у Тернополі марнувалися гроші громади міста. Якісь халтурники-автодорожники, які відмовились навіть назвати підприємство, яке вони представляють, імітували ремонт асфальтного покриття, а насправді займались невідомо чим. Робітники мали латати дорогу від вулиці Бережанської до третьої міської лікарні. Побачивши, що їх почала знімати камера, чоловік спочатку зупинив роботу, потім почав нарікати на малу зарплату – 2 тисячі гривень. Від якої фірми робітники “халтурять” – не признавались.
Коли вже й перехожі почали робити їм зауваження, що могли б ремонтники хоча б листя вимести з ям, почали тако-сяко витягувати його. Згодом виявилось, що “пиловсмоктувальна” техніка навіть не використовувалась, а розміщувалась на причепі (див. друге відео). Чи буде у кошторисі ремонту списано кошти за її використання, “ПРО ВСЕ” спробує з’ясувати.
Найкумедніше стало, коли керівник ремонтників почав просити не розміщувати відео в інтернеті і нічого не писати.
На слова, чи вам не соромно буде внуків привести на таку дорогу, майстри нічого не відповіли, а мовчки поїхали нібито ремонтувати вулицю Лучаківського.
![ПОБАЧИВШИ, ЩО ЇХНЮ РОБОТУ ФОТОГРАФУЮТЬ, РОБІТНИК ЗАВМЕР, МОВ ЯЩІРКА.](/wp-content/uploads/2014/10/remont-dorogy_01.jpg)
![ОСЬ ТАК](/wp-content/uploads/2014/10/remont-dorogy_03.jpg)
![БРИГАДА )))](/wp-content/uploads/2014/10/remont-dorogy_04.jpg)
![І ЯК ВАМ ЯКІСТЬ ЛАТАННЯ?](/wp-content/uploads/2014/10/remont-dorogy_05.jpg)
![І НАВІТЬ ТАК](/wp-content/uploads/2014/10/remont-dorogy_10.jpg)
![В'ЇЗД НА ПЕРЕТИРІЮ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №3. На ТЕРИТОРІЇ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ ЯМ ВЖЕ НЕ ПОБАЧИЛИ. ЦІКАВО СКІЛЬКИ СПИШУТЬ КОШТІВ НА РЕМОНТ ЦІЄЇ ВУЛИЦІ?](/wp-content/uploads/2014/10/remont-dorogy_12.jpg)
![ПІСЛЯ ПОЧАТКУ ФОТОРЕПОРТАЖУ, КЕРІВНИЦТВО](/wp-content/uploads/2014/10/remont-dorogy_13.jpg)