111

Про те, що люстраційні процеси на Тернопільщині “як мокре” горять. знають усі. Чого лише варте керування обласною прокуратурою Юрієм Гулкевичем, який судився з Євромайданом, коли очолював прокуратуру в Бучачі. Добре, що хоч бердянсько-свободівське непорозуміння не стало знову народним депутатом і тепер Гулкевич вже не має впливового партійного даху. Ось уже більше місяця всі очікують з дня на день, що Гулкевича мають звільнити.

Якщо є справедливість, то неправдами не повернуть на посаду керівника тернопільського СБУ Івана Юлика.

Як люстраційні процеси тривають у наших сусідів – волинян – описав у своєму пості на Фейсбуці новобраний нардеп Ігор Гузь.

Хто б і що не казав про люстраційний Закон України “Про очищення влади”, але на Волині він почав працювати. Революційні майданівські середовища декілька місяців вимагали звільнення одіозних “правоохоронців” які причетні не тільки до переслідування активістів під час Євромайдану але й до багатьох незаконних оборудок. Треба визнати, що до втілення цього закону нам не вдалося зрушити питання з мертвої точки. Наразі процес пішов успішно)

Звільнено з своїх посад керівництво Управління СБУ у Волинській області: начальник управління : Володимир Мельникович та два його заступники: Ігор Бабінець та Віктор Уніга.

Прокуратура розпрощалась з одіозними: Вадимом Веніславським та Володимиром Троцем. Управління МВС у Волинській області попрощалося з екс-першим заступником керівника управління, начальником слідчого управління Михайлом Руденком та заступником начальника Володимиром Поліщуком.

Наразі під питанням ще декілька не менш одіозних фігур:

Олександр Терещук – екс-очільник волинського управління, наразі керманич київської міліції. Нещодавно він ганебним чином був нагороджений званням “Заслужений юрист України”.

Arsen Avakov, Anton Gerashchenko я сподіваюся цей “фрукт” також підпадає під люстраційний закон? Виключень не буде?

Олександр Никитюк – екс-заступник начальника волинської міліції, який наразі працює на ідентичній посаді в Херсонській області.

Віталій Ковтуненко – суддя Луцького міськрайонного суду. Один з тих хто безпосередньо судив євромайданівців, декого прив’язав до помешкання електронним браслетом.

Ну і найбільший душитель прав та свобод волинян, колишній обласний прокурор Андрій Парака. Цей потребує не просто люстрації, невідомо чи він ще числиться як працівник прокуратури, а й відкриття кримінальної справи за багатьма статтями кримінального кодексу. Хтось знає про подальшу долю горе-прокурора? Напишіть в приват!

Як народний депутат обіцяю тримати цю тему на контролі…

p.s. Так я погоджуся, що це тільки вершина айсбергу і переконаний, що Верховна рада нового скликання удосконалить люстраційне законодавство і нам вдасться добратися і до багатьох інших “бійців епохи Януковича”.

Ігор Гузь

4 comments

  1. Пишний

    Видно до вподоби на посаді прокурора області, адмінкорупщика, здирника, отого ненаситного Гулкевича ю.д.??? питайтеся у Бучачан хто мав справу із ним, корумпованим хабарником, за яким давно вже пора відкрити кримінальну справу, він кримінальний злочинець і місце його на нарах, а не в обласній прокуратурі… Як зухвало він підтримував свого “БАТЮ” януковича в січні-лютому 2014 воював з власним народом, розганяв міський майдан справедливості – революції гідності, перевертень у прокурорських пагонах. Ненаситний хабарник, торговець земель викрадених у м. Бучачі ( чотори ділянки) Коли візьметеся за хвостатого прокурора адмінкорупщика. здирника, отого ненаситного Гулкевича ю.д.??? Невже після отих злочинів що він натворив у Бучачі, місце його на посаді обласного прокурора… Де ж справедливість…???, куди котимося УКРАЇНО!!!!!!!!!!!! Ганьба такій прокурорській владі в Україні. Ганьба Гулкевичу, гнати його кровожерного злочинця!!! Вилами, ВИЛАМИ, Вилами холуя та його банду!!”!!!!!

  2. Бучаччани

    Гулкевич Ю.Д. – це позор правоохоронних органів. Перебуваючи на посаді районного прокурора Бучача покривав злочинні дії міліції,яка фабрикувала справи потерпілих і захищаючи при цьому злочинців. Багато людських сліз пролилось через цього горе-прокурора. Запеклий ворог євромайдану, який скасовував рішення міської ради, щодо Євронтеграції.

  3. Тернополянка

    писати коменти-це не люструвати, поки Тернополяни самі дружньо не поженуть таких прокурорів як Гулкевича, Антюка та Сідорова з Хамулою, яких генеральна прокуратура нагороджує орденами по сьогоднішній день, то скоро їх затвердять на новий п’ятирічний термін, адже призначення вже почалось…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.