Колишньому нардепу Джоджику, який запівдарма приватизував тернопільські готелі, загрожує штраф

Поділитися

Звичайно, згадувати прізвище Ярослава Джоджика у цьому матеріалі дещо некоректно, проте, можливо, його підлеглі швидше зарухаються і приберуть за собою сміття. Про те, що Джоджик приватизував готелі “Галичина” і “Тернопіль” за смішні гроші – згадувати не будемо, бо політик досі несе моральний хрест через те – не виграв ЖОДНИХ виборів з того часу! У Тернополі ж слова “злодій” і “джоджик” стали ледь не синонімами.

Нещодавно неприємний інцидент виник через те, що після проведення ремонтних робіт у тернопільському готелі «Галичина», будівельне сміття  було викинуте буквально перед готелем. Це порушення було зафіксоване представниками муніципальної поліції. Те, що підприємці після припису муніципалів, оперативно прибрали відходи, врятувало їх від штрафу.

На жаль, подібні випадки у Тернополі не поодинокі, відтак просимо підприємців дотримуватися «Правил благоустрою м. Тернополя» від 19.05.2011р. № 6/8/20, у яких передбачено відповідальність за таке порушення.

Зокрема, правилами передбачено також наступне: підприємці зобов’язані прибирати прилеглу територію по периметру споруд (кіоски, намети, лотки, тощо) на віддалі 15м, встановити урни для сміття, розмістити інформаційні таблички із зазначенням власника, розпорядку роботи, відповідального за санітарний стан, укласти угоду на надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів зі спеціалізованою організацією тощо.

Нагадуємо, що за порушення Закону України «Про благоустрій населених пунктів» згідно ст. 152 «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР 

Коней на переправі не можна міняти, а ослів треба!

“Глухе Поділля”: як жили у Борщівському повіті у XІX столітті