111

Звичайно, згадувати прізвище Ярослава Джоджика у цьому матеріалі дещо некоректно, проте, можливо, його підлеглі швидше зарухаються і приберуть за собою сміття. Про те, що Джоджик приватизував готелі “Галичина” і “Тернопіль” за смішні гроші – згадувати не будемо, бо політик досі несе моральний хрест через те – не виграв ЖОДНИХ виборів з того часу! У Тернополі ж слова “злодій” і “джоджик” стали ледь не синонімами.

Нещодавно неприємний інцидент виник через те, що після проведення ремонтних робіт у тернопільському готелі «Галичина», будівельне сміття  було викинуте буквально перед готелем. Це порушення було зафіксоване представниками муніципальної поліції. Те, що підприємці після припису муніципалів, оперативно прибрали відходи, врятувало їх від штрафу.

На жаль, подібні випадки у Тернополі не поодинокі, відтак просимо підприємців дотримуватися «Правил благоустрою м. Тернополя» від 19.05.2011р. № 6/8/20, у яких передбачено відповідальність за таке порушення.

Зокрема, правилами передбачено також наступне: підприємці зобов’язані прибирати прилеглу територію по периметру споруд (кіоски, намети, лотки, тощо) на віддалі 15м, встановити урни для сміття, розмістити інформаційні таблички із зазначенням власника, розпорядку роботи, відповідального за санітарний стан, укласти угоду на надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів зі спеціалізованою організацією тощо.

Нагадуємо, що за порушення Закону України «Про благоустрій населених пунктів» згідно ст. 152 «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР 1 comment

  1. ганна придушана

    Не знала. що в1н такий злод1й. А так1 пол1тичн1 “опуси” пише, ну прямо праведник великий. А от його статт1 читають на1вн1 люди, молод1 люди, котр1 ще в житт1 не ор1ентуються. Вони ж в1рять, що в1н прямо пол1тични1 анал1тик. Так сильно критикуе вс1х. От таких людей треба люструвати 1 не допускати н1куди, а не ч1плятися до якихось м1лких чиновник1в, котр1 виконують свою роботу за фахом 1 мають великий досв1д. Та т1льки так1 як пан Ярослав всюди найдуть щ1лину, щоб сухим 1з води вийти. От з такими треба боротися. а не публ1кувати у себе на стор1нках його пол1тичн1 статт1.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.