111

Скандал за скандалом. Лише так можна охарактеризувати те, що останнім часом відбувається із земельними питаннями в Тернополі. Черговий конфлікт на цей раз виник на вул. Коновальця та Вербицького, на розі яких місцевим підприємцям ТМР надала дозвіл на будівництво магазину.
Люди протестують… і не даремно, адже місця для заїзду транспорту там просто не залишиться, довкола й так набудували всього достатньо. Підприємці ж розводять руками, адже усі документи мають на руках, у мерії їх видали ще три роки тому. Мешканці довколишніх будинків власників не звинувачують, адже ті лише хотіли здійснювати торгівельну діяльність та займатися бізнесом – все в межах закону.
– Питання лише до влади, бо вже очі розбігаються від безкінечної кількості нових магазинів, які ростуть і ростуть, наче гриби після дощу. Чому лише роздачею землі займаються ті, що депутатами звуться? Куди дивиться місцева влада і про що думає, коли питань, які потребують негайного реагування більш, ніж достатньо? – каже представникам ГО «Наш рідний Тернопіль» Віталій Карпук з вул. Коновальця. – Взяти хоча б дорогу на нашій “Канаді” – її не ремонтували вже роками, те саме з тротуаром…Їм варто задуматися над благоустроєм мікрорайону, а не лише справами роздачі землі.
Підприємцю Надії Безпалько міське управління містобудування та архітектури надало дозвіл під забудову ділянки площею 100 кв. м. Спочатку пані Надія думала на цій території звести двоповерховий магазин, але через скандал мешканців сусідніх будинків передумала і планує бодай одноповерховий збудувати. Та й цього люди не хочуть допустити, на жодні умови погоджуватися не хочуть, хоч підприємець намагалася вести з ними розмову і про облаштування дитмайданчика, і про розширення заїзду до будинку власним коштом.
Тож поки невідомо, чи постане в скорім часі новий магазин на розі вулиць Вербицького та Коновальця. В міськраді, традиційно, відмовчуються, мовляв, документи в порядку, дозвіл наданий давно. Та чи прислухається бодай колись місцева влада до думок та побажать громади міста? Люди та громадські активісти вже втомилися “тикати пальцем” очільнику Тернополя і його команді на недоліки, які ніби навмисно допускає керівництво міста. Тернополяни вимагають зупинення дерибану землі та поділу міста на шматки між бізнесменами, адже скоро у Файному такими темпами не залишиться ані зелених зон, ані тротуарів, ані заїздів у двори… “Свобода” піде, а обласний центр так і залишиться розкраденим та “полюбовно” поділеним між прибічниками Надала та представниками бізнесу…Не для цього колись громада довірилась цим політикам.

прес-служба «Наш рідний Тернопіль»Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.