111

Гурт «Prima Vera», до якого входять одні з найактивніших студентів тернопільського медуніверситету Роман Тригуб і Зоряна Сабат, відомий уже не тільки серед молодіжного середовища Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Молоді люди завоювали прихильність жителів нашого міста, виступаючи на загальноміських заходах. Окрім того, вони постійно намагаються брати участь у різних конкурсах і фестивалях. Нещодавно «Prima Vera» представляла Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського на IV Всеукраїнському фестивалі «Пісня буде поміж нас», який відбувся 5-7 листопада на базі Рівненського інституту водного господарства і природокористування. Позмагатися у творчості приїхали представники вищих навчальних закладів Луцька, Вінниці, Хмельницького, Івано-Франківська, Костополя, Рівного.

«Перші два дні були присвячені відбору конкурсантів. Журі відбирало кращих виконавців. Кожен учасник повинен був заспівати дві пісні – одну українську і одну на власний вибір.
Хочу відзначити, що всі конкурсанти були талановитими. Якби я була у складі журі, то було би важко обрати когось кращого. Окрім нашого гурту, серед учасників був ще один музичний колектив. До його складу увійшли учасниці проектів «Х-фактор» та «Україна має талант». Проте наш виступ журі відзначило – і ми отримали друге місце», – розповіла Зоряна Сабат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.