111

майстер класиМайстер-класи для дітей на свято – це прекрасна можливість створити для дітей дружню обстановку для творчого проведення часу. Творчість особливо важлива в дитинстві, у творчості розкриваються таланти дитини, народжується натхнення. Майстер-класи в першу чергу навчають творчої діяльності, сприяють гармонізації та втіленню власних ідей в створюваний власноруч виріб.

Сьогодні дитячі педагоги пропонують виїзні майстер-класи, які дають можливість дітям розкрити свій внутрішній світ і подарувати оточуючим красу і радість через свій твір мистецтва. Замовити такі послуги можна на сайті http://pikan.com.ua/maister-klasy-dlia-ditei.html.

Майстри приїжджають з усіма необхідними матеріалами Вам тільки залишається зібрати дітей, визначиться з вибором творчої діяльності та призначити дату проведення. Після кожного майстер-класу у дитини залишається виріб, зроблений нею,  на пам’ять про зустріч.

Майстер-класи для дітей несуть ще й виховний, і навчальний характер. Задача дитячого педагога в першу чергу навчити, дати дитині можливість самостійно проявити себе через створюваний нею виріб. Наприклад творчість Ебру добре сприймається дітьми від 3-х років, адже властивості фарб Ебру такі, що вони при кожному нанесенні на воду створюють неповторний незвичайний малюнок, після чого цей же малюнок переноситься на папір.

Плетіння відмінно розвиває моторику у дітей, навички компонування квітів, який колір з яким краще поєднується. І навіть 5-6 річні діти будучи ще не зовсім дорослими, вже сміливо беруть в руки нитки і палички і придумують свої способи створення таких маленьких оберегів.

Миловаріння подобається не лише дітям, а й дорослим. Кожна мама знає як важливо правильно вибирати косметику для шкіри малюка. А ми на такому майстер класі допомагаємо дітям таку мильну косметику створювати самостійно, і головне що діти дізнаються що таке якість, і які інгредієнти для мила корисніше всього.

Мультиплікаційні майстер класи дають для більш старших діток основи режисури, коли діти дізнаються від чого залежить якісний та цікавий мультфільм. І створюючи самі мультик, вони наочно бачать як це відбувається. Після чого, вони вже самі здатні створювати такі мультфільми при бажанні. Це дуже веселі і цікаві майстер-класи. Учасники в дружній ігровий атмосфері розробляють сюжетний міні-сценарій свого мультфільму, причому сюжет народжується як правило на ходу, коли діти жартома розповідають свої фантазії, а режисерові тільки залишається все це оформити і направити їх енергію і талант у створення мультика. Кожен в процесі створення стає режисером, художником-оформлювачем, ідейним продюсером, оператором і мультиплікаційними аніматорами. Це дуже цікаво.

Новорічні майстер-класи занурюють учасників в новорічну казку, коли вони самі створюють прикраси та іграшки, якими можна потім прикрасити ялинку і не тільки. Особливе захоплення у дітей викликають кульки, що світяться.

У дітей особливо підвищена здатність до навчання, адже вони дуже чуйні і набагато тонше відчувають світ, ніж багато дорослих. Тому так важливо в дитинстві давати можливість юним творцям для розвитку. Майстер-класи з рукоділля допомагають знайти душевний спокій і рівновагу не тільки малюкам, але і дорослим. А особливо добре замовити дитячі майстер-класи саме на свято, адже тоді діти будуть захоплені цікавою справою, а дорослі зможуть відпочити і відволіктися від суєти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.