111

Минулого року, 21 листопада, тернопільська інтернет-газета «ПРО ВСЕ» повідомляла як  Тернопільська міська рада “хімічить” на проспекті Злуки: перекривають рух не зробивши заїду.

М’яко кажучи, дивна ситуація отримала тоді громадський розголос, влада вирішили не суперечити здоровому глузду і відповідні служби організували регульоване перехрестя. Єдине, що залишилося не вирішеним – торговий лоток, який чомусь досі працює на проїжджій частині вулиці. Сьогодні вранці, 5 листопада, о 8 годині 30 хвилин, поруч із нелегальним кіоском з фруктами, невідомі особи виставили ще одну “будку” на проїжджій частині, яка має назву “Фруктовий рай”. Згідно схеми організації дорожнього руху там не має бути жодного торгового об’єкту. Про те, що там з усіма порушеннями відбуваються розвантаження транспорту товаром вже й говорити не приходиться. Найгірше, що там піддаються ризику покупці, які зупиняються на проїжджій частині, оглядають товар, розраховуються за нього, а в цей час водії намагаються якось проїхати та не можливо (!!!) вантажним автомобілям без порушень правил вуличного руху здійснювати доставку товарів в магазин універсам. За 20 хвилин спостереження за цією вакханалією, кореспондент “Про все” помітив, як жінки з дітьми втікали з під коліс авток, як молоді мами ризикували своїми немовлятами в колясках (детальніше див. фото і відео). Директор ТОВ “Універсам Текстерно” Петро Ландяк розповів, що три місяці тому звертався в ДАЇ. Дорожні фахівці встановили, що торговий павільйон встановлено з порушенням. Власнику виписали штраф. Інших дій ДАЇ чомусь (??!)не вчиняло. Пан Петро звернувся в суд з вимогою усунути порушення – демонтувати кіоск. Судове засідання призначено на 27 листопада. А сьогодні певні особи, користуючись вседозволеністю влади, встановили ще один кіоск. Петро Ландяк підготував запит міському голові, щоб вияснити як таке порушення закону, яке загрожує щоденно життю і здоров’ю тернополян, та функціонуванню його закладу могло трапитися у нашому місті. Якщо міський голова, виконком чи сесія міської ради не давали дозволу на розміщення нової ятки, то звертатиметься до правоохоронців. Чи міський голова черговий раз нехтує українськими законами?
Дивує інше: чому в Тернополі, після Майдану, сотень смертей, під час війни з Росією, у тилу, галицькому П’ємонті, окремі “діячі” ставлять себе не просто вище закону, але й нехтують людськими життями, безпекою тернополян. Хто буде нести відповідальність, якщо там зіб’ють покупця? Нелегальний власник кіоску? Продавець? Мер? Начальник міліції?

У МАТЕРІАЛІ СТАТТІ ЙДЕТЬСЯ ПРО СИТУАЦІЮ БІЛЯ УНІВЕРСАМУ

У МАТЕРІАЛІ СТАТТІ ЙДЕТЬСЯ ПРО СИТУАЦІЮ БІЛЯ УНІВЕРСАМУ

ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД

ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД

ПОРУШНИКИ ЗАКОНУ, ПРО ЯКИХ ЙДЕТЬСЯ У СТАТТІ

ПОРУШНИКИ ЗАКОНУ, ПРО ЯКИХ ЙДЕТЬСЯ У СТАТТІ

ДОРОГА. ТРАНСПОРТ ЇЗДИТЬ РІЗНИЙ

ДОРОГА. ТРАНСПОРТ ЇЗДИТЬ РІЗНИЙ

bardak_09

bardak_10

bardak_11

ЧЕРГОВА АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ

ЧЕРГОВА АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ

ЧЕРГОВА АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ

ЧЕРГОВА АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ

ХТО ШВИДШЕ ПРОЇДЕ: МАМИ З КОЛЯСКАМИ ЧИ ТАКСІ?

ХТО ШВИДШЕ ПРОЇДЕ: МАМИ З КОЛЯСКАМИ ЧИ ТАКСІ?

bardak_17

 

5 comments

 1. Андрій

  хай ландяк закриє свій унверсам, д все продає просрочене і з хробаками, а кіоск хай буде – там овочі свіжі. старий жид подає в суд, бо в нього овочів не купують, а про їхню якість до сьогодні не задумався!

 2. Петро Ландяк

  андрію! Якщо ти дійсно андрій. Ти якщо маєш мужність, приходь завтра зранку в універсам.. запросимо журналіста з газети “Про все” Розберемось з тим . що ти брешеш . Може признаєшся, хто навчив тебе брехати???

 3. Олег

  Майже щодня заходжу в Універсам. Нормальний супермаркет. Чисто, свіжі продукти. Чогось поганого ніколи не траплялось. Розумію і дрібних бізнесовців, які біля універсаму хочуть відкусити шматочок прибутку. Розумію Ландяка, який хоче захистити свій бізнес. Проте, навіть якби ті фруктові кіоски дійсно конкурували, підвищували рівень обслуговування клієнтів, то їх треба трошки поправити. Дуже часто там не годен пройти: жінки з дітьми йдуть, машина заїжджає і покупці. які виходять додому… то все на купу. Невже не можна цивілізовано зробити? Власники фруктових кіосків явно не праві. Їм пофіг люди, головне урвати прибуток. Ще літом там годен купувати.. А зимою? Я вважаю, мер мав би забрати такі споруди з 90-х років минулого столітя..тим більше, що вони закон порушують… Сьогодні ми всім відділом обговорювали цю тему і дійшли висновку, що бізнесовцю – ТИ НЕ ПРАВ!

 4. Алла Сергіївна

  Я не така багатослівна, як наш Олег, але підтверджую, говорили і вважаємо – неподобство! Схаменуться, лише коли людину там роз’їдуть.

 5. Петро Ландяк

  Пане Олеже! Зверніть увагу на два моменти. Перший, гляньте , де відповідно знаків дорожнього руху визначено заїзд автомобілів до будинку Злуки 25 і до магазину універсам , для завезення товарів. Ви побачите . що два кіоски розмістили в місці проїзду, а тому вантажні автомобілі часто їдуть проти “шерсті” під знак “Рух заборонено”. Друге, згідно рішення міської ради (сесійного рішення) місця для торгівлі овочами і фруктами визначені на зупинці громадського транспорту “Універсам”, а міська архітектура паспорт привязки, тобто розміщення кіоску ,затвердила чомусь біля магазину . а не на зупинці “Універсам” . Це різні місця. Тобто ми маємо два порушення законодавства. Третє. я писав декілька місяців назад Надалу. що продавці в кіоску не оформлені на роботу і це легко довести навіть в даний час , бо вони мали б бути зареєстровані в Центрі зайнятості і податковій , а цьог не було протягом півроку роботи кіоску і зробити це заднім числом неможливо. Виходячи з цього інформую, що проти конкуренції ніхто не може виступати якби це комусь не хотілось . в тому числі і мені , але не можна робити те , що заманеться. Це поки -що робить Надал!!! Тому буду боротись з йогго дитячою вседозволенністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.