111

Для "удосконалення" проїзду біля Універсаму чиновники розмістили кіоск з фруктами ?!

Тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” вже писала про ситуацію на проспекті Злуки біля магазину “Універсам”. Після публікації  ситуацію “розрулили” самі чиновники, які не  пішли на загострення конфлікту з тернополянами. Сьогодні на перехресті вулиць Злуки і Спортивної знову відбулась нарада щодо перекриття вулиці. Як добиратися мешканцям до своїх домівок на автомобілях під час навіть короткотермінового перекриття вулиці не йшлося. А для чого? Хто такі тернополяни? Про те, як довозити товар до магазину “Універсальний” також проблеми керівництва магазину, а не бюрократів. Журналіст інтернет-газети “ПРО ВСЕ” поспілкувався з депутатом Тернопільської міської ради, підприємцем Петром Ландяком, який  логічно запитує як можна закрити проїзд, не організувавши альтернативний проїзд? Як чиновники міської ради збираються зробити заїзд попри кіоск з фруктами, який з’явився днями на відремонтованій площі. Чиновники стверджують, що нібито новий торговельний заклад має всю необхідну документацію і має право торгувати. Тоді виникає питання: як зробили проект проїзду, на якому “виросла” будка з фруктами? У відділі технічного нагляду Тернопільської міської ради нам не змогли роз’яснити свій “геніальний” задум, який вони нібито погодили, оскільки керівник відділу знаходиться у відпустці, а його заступник перебував десь на нараді. Лише заступник начальника управління житлово-комунального господарства- начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури Тернопільської міської ради Андрій Дроздовський дав коментар щодо цієї, вибачте на грубому слові, дурнуватої ситуації.
7 comments

 1. Петро Ландяк

  Пан Дроздовський називає СТИХІЙНОЮ дорогу введену в експлуатацію разом з житловим будинком !!! Дивно ?!! А куди мав проїжджати транспорт якщо б не було цієї дороги , адже парковка, через яку хочуть тепер пропустити транспорт , появилась лише в кінці 90тих років, То куди мали завозити товар в магазин, і якою дорогою мешканці Злуки 25 мали заїжджати до свого будинку??? Настільки це безграмотно з боку цього чиновника чи настільки цинічно???

 2. Оксана

  Прочитала вголос чоловіку статтю, послухали відео і що вам скажу: дякую вам, пане Петре, що захищаєте себе – показуєте приклад іншим тернополянам, що необхідно боротися з цією безграмотною злодійською владою. І за себе дякую, бо розумію, ще довго там був би безлад, не могли б ми на своєму старенькому жигулику проїхати спокійно, якби ви не трусили як грушу наших чиновників. Честь вам і хвала від мене особисто і від чоловіка

 3. Олександр Петрович

  Послухавши пана Дроздовського, хочеться відкопати шмайсер мого діда на городі. Спокійно-нахабний чиновник всім видом демонструє, що має він нас з вами десь…чи то бізнес, чи то народного обранця, а про пересічних людей й казати щось смішно… як писав москальський класик – пыль і грязь

 4. Антинадал

  Напевно Надалу дуже ріже реклама в очі Ландяка і вирішив його поскубти хоч якось..показати свою силу…але оскільки мудрих людей в оточені мера небагато, то й роблять такі дурниці. шкода людей, які страждають через дурь чиновників.. і шкода, що чинуші зарплатою, рангом не відповідають за таку ахінею, що несуть. Таких чиновників треба розбалакувати, спокійно питати, щоб “дурь каждого була відна”

 5. Оля

  На бамі лише кілька нормальних магазинів. Універсам – один з них..чому не зробити там полюдськи? для людей? нє, бл*ять, треба на проїжджу частину кіоск з мандаринами поставити, бо скоро Миколай і капусту можна зрубати. Є та влада в місті чи не має? Надал, що думає всі дурні чи сліпі? та наведіть хоч елементарний порядок, облаштуйте людський проїзд, виділіть універсаму нормальне місце під стоянку..для покупців… це я на 5 курсі розумію… невже чиновники так плужать? чи вдають, що такі тупі???

 6. Next

  Сьогодні бачив який там був шорох. Чиновники стояли всі… розуміють, що брєд натворили..а як вийти з дурної ситуації? А ще може Ландяк стане мером! Тож як будеш хамити майбутньому шефу? )))

 7. Pele

  Аж невіриться, що Надалові спамери перестали писати брєд під нормальними матеріалами. Чи на “ПРО ВСЕ” просто відсіяли ідіотів? )))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.