111

Бойовий гопак – українське бойове мистецтво, відтворене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях. До наших днів практично не збереглися цілісні методики самовдосконалення, якими користувалися скитські воїни, руські дружинники та запорізькі козаки, хоча в багатьох українських родинах ще не перервався ланцюжок таємної передачі знань про бойове мистецтво від батька чи діда до сина чи онука. А багаторічний досвід показує, що залучення дітей та молоді до занять спортом, а тим більше бойовими мистецтвами, створює всі умови для гармонійного розумового, фізичного та духовного розвитку. Більш детально ознайомитись з історією та мистецтвом виконання бойового гопака ви зможете
8 грудня о 16:00 завітавши до Тернопільсьої обласної бібліотеки для дітей, на презентацію книги В. С. Пилата «Жовтяк». Вимоги на рівень майстерності», засновника стилю Бойовий Гопак, Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака.
Запрошуються всі жителі та гості міста, журналісти, представники освіти і культури – відкрити для себе ще одну сторінку наших древніх традицій та бойового мистецтва України.

Завітайте до бібліотеки – відчуйте дух козацтва!Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.