Генеральна прокуратура України повідомила про підозру щодо незаконного звільнення екс-нардепа В.Лозінського колишньому прокурору Київської області Володимиру Бабенку і оголрсила у всеукраїнський розшук. Про це сьогодні сказав на брифінгу старший помічник Генерального прокурора України з особливих доручень Валерій Карпунцов, передає кореспондент УНН.

“За фактом назаконного звільнення від відбування покарання колишнього народного депутата Лозінського 9 грудня 2014 року повідомлено про підозру колишньому прокурору Київської області у вчинені злочинів, а саме організація службового підроблення, незаконне втручання у роботу автоматизованих систем, приховування вчинення тяжкого злочину та завідома неправдиве повідомлення про вчинення злочине за штучним створенням доказів”, – сказав він.

В.Карпунцов повідомив, що екс-прокурора Київської області оголошено у всеукраїнський розшук і йде вирішення питання про міждержавний розшук.

Також, за його словами, було повідомлено про підозру у справі щодо незаконного звільнення В.Лозінського голові Бориспільського міськрайонного суду Київської області, а також начальнику відділу прокуратури Київської області.

“Я думаю, далі ви будете поінформовані про наступні досить значні притягнення до кримінальної відповідальності про повідомлення про підозру іншим посадовцям і не тільки в системі органів прокуратури, а й інших правоохоронних органах”, – резюмував В.Карпунцов.

Нагадаємо, у червні цього року екс-нардеп Віктор Лозінський був звільнений з місця позбавлення волі за рішенням Бориспільського міськрайонного суду. Прокуратура оскаржила таке рішення суду і його згодом було повернуто до колонії.

Генеральна прокуратура відкрила кримінальні провадження щодо працівників пенітенціарної служби та судді, який виніс рішення про дострокове звільнення колишнього народного депутата Віктора Лозінського.

Напишіть відгук