111

Військова прокуратура Західного регіону відкрила кримінальне провадження щодо одного із керівників управлінь СБУ в Закарпатській області, який звинувачується у зґвалтуванні лікарки СБУ. Про це УНН повідомили у прокуратурі.

За словами працівниці поліклініки СБУ, її побив та зґвалтував у неприродній спосіб у приміщенні СБУ один із керівників управлінь СБУ в Закарпатській області.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 152 КК України (зґвалтування, тобто статеві зносини із застосуванням фізичного насильства).

Потерпіла заявила, що мала намір звільнитися з роботи і збирала підписи під обхідним листом. Один з керівників управління, який мав підписати документ, запросив жінку відзначити її звільнення. Вони випили алкогольний напій, після цього він запропонував їй зайнятися сексом у неприродній спосіб. Після відмови, чоловік її побив та зґвалтував у неприродній спосіб.

На даний час слідством проводяться усі необхідні слідчо-оперативні дії, у тому числі опитування свідків, призначено низку експертиз тілесних ушкоджень потерпілої та звинуваченого нею чоловіка.

Якщо прокурори доведуть провину працівника СБУ, йому загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.