111

Прокуратура Тисменицького району розпочала кримінальне провадження за фактом заволодіння житлом інваліда. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Встановлено, що в 2010 році службова особа районного відділення державної виконавчої служби разом зі своїм чоловіком під приводом укладення договору про довічне утримання інваліда незаконно заволоділи його житлом.

Так, зловживаючи довірою інваліда другої групи, зловмисники надали приватному нотаріусу фіктивні документи, серед яких підроблене свідоцтво про смерть його сина, та уклали договір купівлі продажу помешкання чоловіка.

Відтак, скориставшись нагодою, коли він перебував на стаціонарному лікуванні, аферисти продали житло, а інваліда, на підставі фіктивних документів оформили до будинку одиноких непрацездатних громадян.

При цьому, соціальні працівники, котрі погодили висновки про доцільність розміщення інваліда в закладі , склали та підписали документи, внісши до них неправдиві відомості про те, що інвалід проживає у своєму житлі, хоча на той час, воно вже було відчужено.

Отримані від продажу будинку кошти зловмисники використали на власні потреби.

Внаслідок таких злочинних дій 56-річного інваліда позбавлено власного житла, а нещодавно чоловік залишився ще й без ноги.

Досудове розслідування триває.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.