111

Минулого тижня  народний депутат Тарас Пастух поспілкувався вперше з тернопільськими журналістами. Звичайно, до того політик також спілкувався з пресою, але в статусі голови Бучацької райдержадміністрації часів Ющенка-Януковича, депутата обласної ради від скомпрометованої Української народної партії. Проте, цього разу новоспечений нардеп намагався подати себе як цілком незалежного політика. Правда, чомусь для прес-конференції Пастух обрав конференц-зал готелю “Тернопіль”, який належить одному з найодіозніших політиків Тернопільщини Ярославу Джоджику. Це це виглядало трохи дивно. Зрозуміло, що віртуальна передвиборча стратегія, яку обрала команда політика, дала свої плоди у вигляді перемоги, але як хочуть перетворити Пастуха на дієвого політика поки залишається загадкою. Попередник – Олексій Кайда втілював це у популістичні  прийоми громадян, але ККД від цього надзвичайно низький і всі, хто прийшов за 2 роки до свободівця стали у Тернополі “проповідками-антитягнибоківцями”. Що робити новобраному депутату в час кризи?

Звичайно, Пастух мав би стати критиком діючої влади за неефективні рішення, проте нардеп від Тернополя не поспішає й слова кривого сказати щодо діючого мера. Це викликає підозру, що Пастух спробує домовитись із Надалом, в якого нібито сьогодні не має конкурента на посаду міського голови. Разом з тим, маленьке опитування, яке провела інтернет-газета “ПРО ВСЕ” свідчить, що будь-яка порядна людина в Тернополі може здолати Надала. Проблема в тому, що політики підтримують не порядних, а залежних.

Чи зможе виправдати довіру виборців Тарас Пастух питання нині не стоїть. Скоріше, чи зможе не зганьбитися Пастух і що для цього йому слід зробити найелементарніше? Звісно, це за умови, що його обрали не завдяки зливу виборчої кампанії Народного фронту і тепер він змушений буде діяти в системі координат Романа Заставного. 1 comment

  1. ганна придушана

    Тарас Пастух буде танцювати пiд дудку того, хто замовив музику. Адже завжди хто платить. той i замовляе музику. Чи ви iнакше думаете? От ви – заплатите. а музику буде замовляти хтось iнший.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.