111

Сьогодні у Тернопільській облдержадміністрації  відбувся брифінг виконувача обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака та виконувача обов’язків військового комісара Тернопільського військкомату підполковника Андрія Миськіва щодо можливих обмежень переміщення військовозобов’язаних області. У ході прес-конференції виявилось, що у селі Дибще Козівського району з 60 повісток було вручено 0. Чому? 47 “патріотів” з 1 по 5 вересня виїхали терміново за кордон, 8 не живуть за місцем прописки і т. п.

krysakПід завісу прес-конференції журналіст “Про все” поцікавився у в.о. губернатора щодо регіоналів, які ледь не цілодобово “крутяться” в кабінеті п.Крисака. За словами керівника області, він сам був здивований такою новиною. Звідки “ростуть ноги” в побрехеньки не коментував, зате розповів, що за три неділі у статусі в.о. зробив лишень два кадрових призначення і ці люди далеко не члени Партії Регіонів.
1 comment

  1. PeterS

    Патріотизм починається з відношення влади до народу і до армії. Нехай поважні пани чиновники прозвітують який з їхніх мажорів служить у війську і захищає Батьківщину. І нехай прозвітують на детекторі брехні чи не кривили вони душею вигороджуючи якогось блатного синочка від армії. Бо саме їм є що захищати. У пролетарів Батьківщини нема, їм все одно хто їх буде обкрадати і хто буде проголошувати псевдопатріотичні лозунги про священний обовязок. Армія повинна бути професійна і заробітна плата повинна бути на рівні європейському, тоді й агітувати не потрібно, знайдеться багато охочих. Доки в Польщі на полуницях буде більший заробіток ніж на війні, ніхто воювати не піде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.