111

Власники торгових закладів все частіше встановлюють охоронно-пожежні сигналізації, розташовують кнопку тривожного сповіщення міліції Державної служби охорони у себе в магазині, добре розуміючи, що вчасне звернення в ситуаціях скоєння правопорушень до міліціонерів ДСО є запорукою успішного виходу з можливих ситуацій конфліктного характеру, оперативного затримання правопорушників, крадіїв, хуліганів.
Із встановленням охоронної сигналізації не прогадав ще один власник продуктового магазину. «Я як відчула, що щось має трапитись. Тривожне відчуття не покидало мене декілька днів і аби заспокоїти себе та вберегти магазин я вирішила скористатись послугами ДСО і встановила охоронну сигналізацію», – розповідає власниця і, як виявилося, не дарма.
Близько 03 години ночі, до Управління Державної служби охорони, надійшов тривожний сигнал із продуктового магазину, який розташований неподалік мікрорайону «Східний». За лічені хвилини, прибувши на місце події держохоронці побачили пошкоджені ролети і зрозуміли, що зловмисник вже в магазині. Проте, дійти до касового апарату чи вкрасти щось юнак не встиг.
Горе-крадієм був 22-річний місцевий житель, який замість чесної праці вдався до криміналу. Молодик вже не вперше стає на злочинну стежину, яка знову привела його на лаву підсудних. Проти нього порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 185 ККУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.