111

sssВіталій Цимбалюк, який є сином есдека і екс-губернатора Тернопільщини Михайла Цимбалюка розпочав активно інформаційну кампанію. Спочатку він гордо розказував під об’єктивами телекамер, що вже вийшов з ганебної Партії регіонів. від якої він обраний депутатом Тернопільської міської ради. Замість по-людськи покаятись, мажор затіяв піар на “політичній проституції”. Мовляв, “ліг” під ту партію Януковича бо такі часи були, а тепер вийшов, бо часи інші. Цікаво, під ким тепер лежить? А під кого ще ляже?

Нещодавно Цимбалюк використав шоумена Сергія Притулу для свого піару на темі АТО.

Днями Віталій Цимбалюк поширив заяву-страшилку, на яку відреагував мер і попросив СБУ розібратися в ситуації.

А сьогодні, о 16 годині 21 хвилину Віталій Цимбалюк вляпався у віртуальний “наркоскандал”. Одне з місцевих видань поширило інформацію у соцмережі, що “у Тернополі затримали групу наркоторговців, що за грам суміші брали 300 гривень”. Інформація проілюстрована регіоналом Віталієм Цимбалюком, який щось роздає дітям. І такий задоволений Цимбалюк-молодший, що ніби не 300 гривень, а цілу 1000 отримує.

2 comments

  1. ОКО-ОКО

    А що тут писати? Ціну Цимбалюкам усі знають, як і ціну їх продажності. Ти диви, таке молоде і воно слідом за батьком-хїабарником-регіоналом!

  2. Перемога

    ОЛЕГ ІВАНОВИЧ – ЦЕ МАРНОСЛАВНІСТЬ. НЕВАРТА ХВАЛИТИ ЦИМБАЛЮКА СВОЇМИ РЕГАЛІЯМИ, ХАЙ ЙОГО СПРАВИ ГОВОРЯТЬ САМІ ЗА СЕБЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.