111

ssПісля переможної технології Тараса Пастуха на виборах до парламенту, піаритись на війні України з Росією побігли навіть тернопільські регіонали, зокрема син одіозного губернатора Тернопільщини Михайла Цимбалюка – Віталій. Останній – нині діючий депутат Тернопільської міської ради від Партії регіонів. Правда, з партії Януковича-Азарова Цимбалюк-молодший виходив під прицілом фото і телекамер.

І ось черговий піар-хід у підготовці до місцевих виборів.

Цікаво, невже наш народ купиться на чергову брехню?

Ймовірно, колишні регіонали підстрахуються фальшуванням виборів, а поїздка в АТО – як страховка, що дійсно у Тернополі можуть знайтись дурні, які проголосують за злодія  такого скомпрометованого політика/

Прикро, що піаром гнилих  політиків займається збаразький шоу-мен Сергій Притула

P.S. На жаль, після оприлюднення скрінів – відео Притули з ригом Цимбалюком було заблоковане. Шкодуємо, що вчасно не скопіювали…

18 comments

 1. Олексій

  Хлопці молодці,честь Вам всім І слава. Самі пішли захищати Україну і приналежність до будь якої із партій немає ніякого значення, всюди є справжні патріоти це головне. Добре що ми в такий важкий час можемо об’єднатися задля спільної справи – захисту своєї Держави. А щодо пана Віталія та Ви молодець. А перемога за всіма такими сміливими людьми. Успіху і удачі.

 2. петро

  При чім тут партії. Йде війна. Треба захищати свою незалежність. Ця замовна стаття націлена на те щоб роз’єднувати людей а не об’єднувати людей заради спільної мети – ПЕРЕМОГИ. Подумайте над цим писаки. А Вам Хлопці з паном Віталієм РЕСПЕКТ.

 3. УкрОп

  Саме такими реальними справами, допомозі нашим військовим в зоні АТО мають займатися публічні люди, а особливо депутати. Пан Віталій показав хороший приклад для депутатів нашого регіону, за котрими жодної реальної справи тіко дешевий піар!

 4. Оксана,

  З однієї айпі-адреси за Віталія Цимбалюка пише цю лабуду якийсь проплачений спамер. НІХТО З НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НЕ ПІДТРИМУЄ ЗЛОДЮГ з ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. ВСІ ПАМ’ЯТАЮТЬ ЯК ЙОГО БАТЬКО БУВ СПОЧАТКУ В СДПУ (о), як КРАВЧУКУ ВІЧНО ЗАДЛИЦЮ ЛИЗАВ. МОЛОДШИЙ ЦИМБАЛЮЧОК СТАВ ДЕПУТАТОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. ІНАКШЕ ТАКА БЕЗДАРЬ НЕ СТАЛА Б ДЕПУТАТИКОМ. А ТАК СФАЛЬФУВАЛИ НА ЙОГО КОРИСТЬ. НА КОРИСТЬ ПЕТРА ГОЧА. КОНЮКТУРА ЗМІНИЛАСЬ І ЦИМБАЛЮК ПОКИНУВ КОРИТО РЕГІОНІВ. ЩО ВІН ЗРОБИВ НОРМАЛЬНОГО ДЛЯ МІСТА? ТА ЛИШЕ ЗАРАЗ ПОЧАВ ТУПО ПІАРИТИСЬ, ЩОБ ЩЕ РАЗ ПОСІСТИ КРІСЛО ДЕПУТАТИКА

 5. ато

  цікаво він так само прослужить як пастух(3 дні тільки щоб попіаритись і фото зробити)єдиний хто був там реально то одіозний федик-педик но насправді був а не так як ці депутатики тільки піаряться!а притулі ганьба!!!!!!

 6. Світлана

  Убоге “Оксана”. Прозвітуйте, що ви особисто зробило для тернополян, міста, ато. Скільки заплатили вам, щоб обливати брудом порядну людину? Через таких, як ви, маємо війну на сході, бо сієте ЗЛО!!!

 7. ПЕТРО

  Цікаво, кому то так підплатив Цимбалюк-молодший, що перед ним так вислужується якийсь хрунь. були в Україні продажні шкури і ще не перевелися. отак і продавали її постійно і продають дальше. А ви кажете реформи, люстрація. пролізе ця наволоч ригівська і буде вам люстрація не пожаліє й вас. Совість би мав перед своїми хлопцями з Майдану цей вихухоль. Вони не давали нам права вилизувати Януків. Гнати того Цимбалюка, щоб навіть не смерділо.

 8. Олекса

  Нікого не хочу захищати, проте ЛЮДИНА зробила гідний вчинок на заслугу!
  А ви бездарі позависали за моніторами своїх компів і нічого путнього зробити не можете тому тролите всіх кому не лінь)

 9. невозмутимм

  Чого автор приписав Цимбалюку цього Пастуха??Вони ж з різних партій і ніколи разом не туснячили! І Віталік поки не служить як Пастух, а проходить навчання і помогає армії.Чи то просто треба обіс*ати його тут?

  1. Назар

   А ти виходить туснячив з ним? Люди тяжко працюють усе своє життя, не дурні, працьовиті, а таких статків, як цей недоросль цимбалюк “заробив” за кілька років, їм і не снилося. А ви, пацани, туснячите! Щоб вас уже туснячило вздовж і впоперек.

 10. ентеросгальм

  Обурені коментатори!:) Я давно сприймаю такі негативні тексти на сайтах (особливо цьому) як оплачену чорнуху.Це як російські ЗМІ про війну в Україні – хоч слухай і возмущайся,а хоч – не читай. А шодо Цимбалюка Віталія: він вийшов з партії регіонів ще влітку 2013р.,заяву показував, а на початку 2014р. перед журналістами написав про вихід з ФРАКЦІЇ регіоналів в міській раді!!

  1. ДМИТРО

   Вийшов… Спочатку разом із своїм татком-вором в законі зміцнювали бандитську систему, розкрадали державу, розвалювали міліцію і армію, а коли запахло жареним – як щурі почали шукати нори. Вони будували роками страшну систему репресій і приниження. Тому вийшли вони чи не вийшли, а саме на них теперішня кров наших дітей. Через них вони кладуть свої молоді голови.

 11. Олег Іванович, пенсіонер

  Це ж треба так, щоб сайт Про все “зачепив” за живе Цимбалюка. Не все втрачено, раз він особисто чи з допомогою найнятих тролів (якщо самому мозгів бракує) відбілюється. У Тернополі всі знають, прізвище Цимбалюк – як матюк. Це як Бойко ( рухівця-злодія Богдана Бойка всі пам’ятають , крав вагонами, розвалив чорноволівський рух), Деревляний, Тарашевський, Барна, Заставний, Мандзій, Колінець, Кайда, Стаюра, Чашка, Сиротюк, Головко, Ратушний, Гуменюк, Стойко, Чижмарь… Перераховувати можна багато негідників, але толку з того. Джоджик вже змирився з тавром. Інші рано чи пізно теж дійдуть до висновку, що за все у житті треба платити – негідні вчинки, пусті обіцянки-дурилки людей…. Тільки у багатьох тернопільських політиків вже кінець “пороху у порохівницях”, а Цимбалюку ще жити й жити політично кастрованим.. Таким собі політичним євнухом. А чому? Тато так накрав ще в ДАЇ, потім міліції, на посту губернатора, що здавалось все в цьому житті можна купити. А ні – правду, виявляється не купиш, повагу до себе не купиш…

 12. Саша

  Цимбалюк-синок такаж сама шкурна гнида як його батько. За свої шкурні вигоди вони продадуть не тільки Україну а і рідну маму. Це люди без моралі, честі і гідності. Цимбалюк старший служив і лизав задницю всім керівникам держави і такийже самий його синок-паскуда. Люди отямтеся і не підтримуйте таких проходимців, той хто вступав в партію регіонів при Януковичу не думали про Україну- вони думали як отримати більшу вигоду. Зарас запахло жареним, Яноковича немає і ці політичні шльондри шукають варіанти як замилити людям очі. Якщо Цимбалюк такий великий патріот України то чому він зарас не воює в рядах діюючої Української армії з москалями? Не знаєте? Кишка тонка із зброєю в руках захищати Україну. Мерзотник ніколи не буде ризикувати своїм життям заради Батьківщини, свого народу. Це все що робить Цимбалюк як старший так і молодший це підла показуха-завтра якщо їм буде вигідно вони будуть служити москалям. Слава Україні! Смерть ворогам!

  1. Марiя

   Статейка гавно та замовна. Була кращоi думки про цей сайт. Це для таких, як Олег Iванович, пенсiонер та Саша- людина, яка все знае)))) Саша, а що це Ви не в рядах Украiнськоi армii ? А Цимбалюк все робить правильно. Он як зачипив “справжнiх” украiнцiв.

 13. Таня

  Якась дурня…таке враження, що в нас краще нічого не робити. Не допомагаєш – зле, допомагаєш – теж…

 14. Олег Іванович, пенсіонер

  Для Марії, і Тані…точніше переляканого Цимбалюка-молодшого, який строчить коментарі ))) Що мерзото, пече-виїдає правда? Я приїхав два тижні тому з Луганської області, з самого пекла як ви називаєте АТО. Про таких як ти мажорів, у нас там справа кількох секунд – копняк під сраку, як це було з твоїм однопартійцем-ригом Федиком. Зовсім народ за ідіотів мають. Накрав татусь на мільйони доларів, а цей капнув для піару на кілька тисяч воїнам, які ні сном , ні духом про чмо, яке всілося за один стіл… Притула теж підарас рідкісний. То Пастуха піарить, то взявся за Цимбалюка. Як можна так людей дурити?! Цього в Збаражі вчуть? Ні! Служив зі мною один хлопець. Нормальна людина. А тут за один стіл привів курву. За кілька тижнів приїдуть з ротації мої побратими, які люблять солодке, то ми прийдемо до фабрики Терра ))) Привіт, поц Цимбалючок. Бачу, саме на такій мові треба говорити із сином злодія.

 15. Саша

  Олег Іванович, Ви скзали все абсолютно правильно. Той хто дійсно допомагає армії піару на цьому не робить. Тільки така паскуда як Цимбалюк на людскому горі може собі дозволити піар.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.