Двоє чоловіків померли від отруєння випарами газу буряків

Поділитися

Двоє жителів Тернопільщини – тесть і зять – загинули через отруєння випарами газу. Чоловіки вчаділи у підвалі, в якому зберігали буряки.

Як повідомили  ZIK у секторі зв’язків із громадськістю УМВС України в Тернопільській області, трагічний випадок стався у селі Гніздичне Збаразького району.

Інформація про смерть чоловіків надійшла від чергового лікаря бригади швидкої допомоги вчора, 8 січня, близько 17.00. Він повідомив, що у селі Гніздичне загинули двоє родичів – 61-річний тесть і його 35-річний зять.

За словами начальника Збаразького райвідділу міліції Ігоря Сагана, при виїзді на місце події стало відомо, що мешканці села померли від удушення випарами з погребу, де зберігали буряки.

Як з’ясувалося, підвальне приміщення, в якому знайшли родичів, майже постійно зачинене, тож там накопичився отруйний газ, який не мав запаху. Чоловіки спустилися у сховище, щоб набрати буряків, і їм стало одразу зле.

Довга відсутність тестя та зятя збентежила родичів. Вони пішли перевірити, чи нічого не сталося, і знайшли їх непритомними. Викликали «швидку», але медики, приїхавши в село, констатували смерть потерпілих.

Правоохоронці кваліфікують подію як нещасний випадок.

Триває розслідування.

Після переможної “атошної” технології навіть регіонали побігли піаритись на АТО

Відроджуйте країну у собі