Пенітенціаріям Тернопільщини представили нового першого заступника начальника управління ДПтС України в Тернопільській області

Поділитися

6 січня 2015 року на базі управління ДПтС України в Тернопільській області відбулося представлення особовому складу нового першого заступника начальника управління. Ним став підполковник внутрішньої служби Шацький Андрій Петрович.
Андрій Шацький до сьогодні перебував на посаді першого заступника начальника управління ДПтС України в Житомирській області.
Представив першого заступника Тернопільським пенітенціаріям начальник департаменту по роботі з персоналом ДПтС України полковник внутрішньої служби Тогочинський Олексій Михайлович.
На заході були присутні: особовий склад управління, керівний склад виправних установ області, начальник сектору кримінально-виконавчої інспекції, заступник прокурора Тернопільської області – старший радник юстиції Галицький Олег Васильович, представник обласної адміністрації Довгий Борис Ярославович та полковник міліції Крайник Василь Іванович, а також представники громадськості і засобів масової інформації.
Тогочинський Олексій Михайлович привітав Андрія Петровича з призначенням на посаду та у своєму виступі наголосив основні пріоритетні завдання, які визначені для пенітенціарної служби України Президентом України і Головою Служби.
До привітань приєднався і заступник начальника управління ДПтС України в Тернопільській області полковник внутрішньої служби Вовк Руслан Ярославович, який привітав з призначенням та побажав успіхів у подальшій роботі.
Новопризначений перший заступник начальника управління ДПтС України в Тернопільській області Шацький Андрій Петрович подякував керівництву ДПТС України та співробітникам управління за довіру, яку вони висловили, призначивши на цю посаду.
Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

У Кременці до влади привели колишню одіозну голову райради

Платники Тернопільщини спрямували до бюджету понад 2,5 млрд грн податків