У Тернополі в розпалі інформаційні війни

Поділитися

Розчарування після Революції Гідності все більше охоплює українців: бандити і корупціонери не посаджені в тюрми, бюрократи часів Януковича не відсторонені від займаних посад, перефарбований кримінал під виглядом громадських діячів нібито захищає інтереси громадськості, а насправді рветься до влади… Щотижня все важче дивитися й на волонтерів, значна частина яких перетворюється на заробітчан. Колись поважне словосполучення “автомайдан” перетворилося ледь не на матюк. На кожному перехресті у Тернополі процвітає “міліцейський бізнес” – жебраки-каліки. Журналіст “Про все” мав змогу переконатися як колишній керівник міліції Василь Облещук прибрав це неподобство з нашого міста за день, а за Богомола ця справа “буяє пишним цвітом”.

Найпомітніше протистояння в політичній сфері. Там найбільше грошей, посад, є що ділити. Ляльководи мають найкращих “язикатих” експертів-попандопал. Нардепа Олега Барну ніби склонували з депутата першого демократичного скликання Володимира Колінця. Нинішній депутат верещить постійно про корупціонера Яценюка. Це вже набридло навіть тупенькому спікеру-однопартійцю Гройсману, який поставив на місце чортківського нардепа. Колінець теж постійно “гавкав” на ректорів Кравця і покійного Ковальчука. Але толку від їхнього бла-бла-бла як з козла молока.  Чим краще штучне утворення  “Блок Петра Порошенка” від аналогічного “Народний фронт”? Хіба тим, що посадило задниці двох братів Барн у крісла нардепів. Про іншу політичну шоблу й говорити не дуже хочеться. Де виконані обіцянки свободівців? Коли саморозпуститься тернопільська партія “Батьківщина”, щоб остаточно не зганьбитися?

Про те, хто власник офісу “Народної Самооборони” і за які “шиші” утримується організація? Що корисного зробили автомайнівці в Службі автомобільних доріг, де офіційно працює їхній представник? Чому верхівка тернопільського Майдану боїться нормально прозвітувати за понад три мільйони гривень, які назбирали тернополяни? Кажуть, документація вже зникла, а бухгалтера і керівника студентського майдану можна буде побачити на весіллі за мільйон гривень.

Про фантома-нардепа Тараса Пастуха ніби нічого поганого сказати не можна, проте зрозуміло, що він виграв завдяки вдалій технології, а не реальному особистому рейтингу довіри.

Ігор Побер за перший місяць нової каденції відзначився лише тим, що накинувся на колегу Володимира Парасюка, коли той нагадав порошенківцям, що їх в крісла депутатів привів Майдан. Символу перемоги Майдану тут же намагались заткнути рота тим, щоб сів, бо тут йому не Майдан.

Що робить у сесійній залі Тарас Юрик – важко уявити. Наразі інформаційний вакуум. Свободівець Михайло Головко щось там час від часу “піниться”, але який сенс його потрясіння повітря складно навіть уявити, не те, щоб проаналізувати. Місько як гнав собі, так і досі тримається пустослівного тренду, який звів в політичну могилу “Свободу”.

В ідіотів, які не читають новин, бавляться в обласній прокуратурі. Там “усе підконтролем”. Головне, щоб з кар’єрів “капала копійка”, а решта все до лампочки, бо бажаючих дати 300 тисяч баксів за крісло Гулкевича не можуть знайти досі в Генпрокуратурі.

Не встиг один з громадських активістів заїкнутися про міліцейських курвів, як головний поліцай області порушив кримінальну справу. Вся область потішається з того, що моцно їх тримають за фаберже дівки, якщо так оперативно відреагували аваківці. “Треба два тижні чекати, поки вони відпишуть на актуальний запит для громадськості, а тут не встигли з курви злізти, як вже кримінальну справу склепали”,- підсміюються з поки що головного міліціянта Тернопільщини тернополяни.

Вчора тернополяни мали змогу побачити реакцію правоохоронців на чергові звинувачення. Звичайно, анонімний сайт – це не показник, проте куди звертатись у наш час, коли “все схвачено”?

***

Офіційне

Неправдиву інформацію та наклепи поширює один з інтернет-ресурсів краю – стверджують працівники служби боротьби з економічною злочинністю.

 Днями в інтернет-мережі вийшла стаття під назвою “В Тернополі орудує банда в погонах разом з вимагачами КРУ”. У ній автор звинувачує представників УДСБЕЗ в Тернопільській області в фальсифікації та поборах.

Правоохоронці стверджують, що викладене у даному матеріалі неправда і не відповідає дійсності. Працівники обласного управління боротьби з економічною злочинністю постійно реагують на звернення та перевіряють усі факти. Особливо це стосується законності отримання та використання коштів, виділених з місцевих та державного бюджетів для закладів охорони здоров’я.

Проте, незважаючи на це, керівник обласної міліції доручив провести службову перевірку щодо законності дій працівників служби боротьби з економічною злочинністю. Відповідно до її результатів будуть зроблені висновки та майбутні кроки. Якщо інформація підтвердиться, то винних покарають. В іншому випадку керівництво обласного управління міліції залишить за собою право звернутися у суд з метою відновлення честі та гідності міліціонерів.

Наразі правоохоронці перевіряють дотримання вимог законодавства та цільового спрямування коштів, виділених місцевим бюджетам у вигляді субвенції з державного на реконструкцію паливної із встановленням твердопаливного та електричного котлів комунальної установи Тернопільської обласної ради «Обласний центр профілактики і боротьби зі CНІДом».

Перевірка розпочалася відповідно до звернення голови Тернопільської обласної ради Василя Хомінця, яке надійшло на адресу УМВС України в Тернопільській області.

У ході перевірки слідчі виявили ознаки кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 191 КК України по факту розтрати бюджетних коштів зі сторони службових осіб комунальної установи Тернопільської обласної ради «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом». Підрядна організація, яка проводила реконструкцію об’єкту, завдала шкоду обласному бюджету на не одну тисячу гривень.

З метою отримання копій документів, пов’язаних із виконанням вищевказаних робіт, на ім’я головного лікаря КУТОР «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» направили запит, а відповідно до ухвали Тернопільського міськрайонного суду від 26 грудня 2014 року, було призначено проведення позапланової перевірки фінансово-господарської діяльності даного медичного закладу.

Однак очільник медустанови знехтував усі законні вимоги співробітників міліції та став перешкоджати проведенню відповідних заходів.

Правоохоронці розцінюють дані дії, як умисне затягування часу та приховування доказів протиправної діяльності пов’язаної із розтратою бюджетних коштів під час проведення реконструкції.

Товариство,яке проводило усі роботи, відповідно до документів,створене у жовтні 2014 року та зареєстроване у Львові. При перевірці з’ясувалося, що за вказаною адресою воно ніколи не було оформлене.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

 

 

Безпечне житло: основи захисту квартири від проникнення злодіїв

Шахрай збирав гроші, видаючи себе за героя Майдану