111

Як відомо, охороною Тернопільської облдержадміністрації займається приватна охоронна компанія ТОВ «Максима – Т». Саме їм виділено 374 тисячі гривень за охорону об’єкту, біля якого знаходиться пам’ятник Степану Бандері та дошка пошани.

Метал з дошки пошани біля адмінбудівлі облдержадміністрації зривають невідомі особи, – така інформація о 22.30 надійшла в міський відділ міліції телефоном від мешканця Тернополя.

 Таке саме повідомлення отримав і представник приватної охоронної фірми, яка надає послуги по охороні об’єктів облдержадміністрації.

Проте останній з приміщення не вийшов, заявивши, що це не входить в його компетенцію.

На місце події за дві хвилини прибула група швидкого реагування, каже заступник начальника міського відділу міліції Анатолій Стельмащук. Правоохоронці з’ясували, що куски оцинкованої бляхи з стендів зривало троє тернополян. Їх помітив перехожий і повідомив на лінію 102.

Побачивши міліціонерів, зловмисники почали тікати, але одному зробити це не вдалося. Правоохоронці піймали тернополянина, 1977 року народження. Наразі проводяться слідчі дії, встановлюються особи ще двох вандалів та оцінюються збитки, повідомляє  СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

Улюбленці Надала охоронятимуть Тернопільську облраду за третину мільйона

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.