111

Генеральний прокурор України Віктор Шокін збере на зустріч всіх прокурорів областей 13 лютого. Про це він сказав у коментарі УНН. Генпрокурор зауважив, що на зустрічі буде підійматися питання люстрації. “У п’ятницю ми обговоремо багато різноманітних питань стосовно діяльності прокуратури. Також, буде обговорено питання люстрації у прокуратурі”, — зауважив Генпрокурор.

10 лютого Верховна Рада призначила Віктора Шокіна Генеральним прокурором України. За відповідне рішення проголосували 318 народних депутатів.

 

4 comments

 1. Bimbar

  У п’ятницю Генпрокурор звільнить скомпрометованого прокурора Тернопільської області Гулкевича?
  Ваші слова та БОГА ВУХА!!! Дай Бог, можливо Бучаччина та Тернопільщина позбудиться злочинного перевертня і вільно вздехне…

 2. майдан

  Надіємось , що на зміну корупціонеру, хабарнику, покровителю злочинних оборотнів в пагонах Гулкевичу Ю.Д., прийде порядна, справедлива, чесна людина . Бо те , що творив Гулкевич Ю.Д. тяжко описати. Ні совісті ні честі в цього горе-правозахисника немає. Дай Бог Тернопільщині справжнього правозахисника.

 3. Степан

  Цю прокурорську гниду треба не тільки гнати, але й судити, паршивця, щоб іншим була наука. А заодно і корумпованих суддів з Бучача І Монастириськ,Тернополя, і району

 4. Олександр

  Оце морда. Він на себе в дзеркало хоч раз дивився?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.