Баварія – Шахтар 7:0

“Шахтар” після “німецького порно” від “Баварії” вилетів із Ліги чемпіонів

20150311232757

Донецький “Шахтар” з тріском провалив виступ у лізі Чемпіонів. Вчора у Мюнхені підопічні Ріната Ахмєтова програли “Баварії” 7-0. Вже на 3 хвилині матчу мрії гірників на вихід у наступний раунд були поховані Кучером. Захисник невдало зіграв у підкаті при відборі м’яча проти Гьотце. Суддя довго не роздумував і показав на 11-метрову позначку. Мюллер не схибив. А далі перемога “Баварії” була справою техніки. У першому таймі відзначився ще Боатенг на 34 хвилині. Після перерви німці відзначилися ще 5 разів.

“Шахтар” запам’ятався тим, що не завдав жодного удару у площину воріт.

Голи
1:0 – Мюллер (4), 2:0 – Боатенг (34), 3:0 – Рібері (49), 4:0 – Мюллер (52), 5:0 – Бадштубер (63), 6:0 – Левандовськи (75), 7:0 – Гьотце (88)
Інший матч “Реал”-Шальке” завершився перемогою німців. 3-4. Проте, у наступний раунд виходять іспанці, які виграли першу гру в гостях 0-2.

Тимошенко з Фірташем у машині цілу ніч сиділа. Все казала: дай гроші, дай гроші, дай гроші. А він не дав