111

xxJDCCLuWRcПочаївська міська рада  одноголосно проголосувала за підтримку звернення Верховної Ради України до міжнародних інституцій про визнання Росії державою-агресором, а ДНР і ЛНР – терористичними організаціями.Чим засвідчила одноголосну підтримку громадою м. Почаєва цього кроку української влади.

Факт, наче незначний. Але – це Почаїв. Місто, в котрому досі аура московського патріархату формує громадську думку. Прикро, але Почаївська Лавра, взагалі-то, українська святиня, стала символом ворожої ідеології і пропаганди “руского міра”. РК Так що такий крок міської ради Почаєва дає надію, що цей куток Тернопільщини, нарешті, вирветься із лабет бездержавницького мислення, повыдомляють у соцыальный групы Патріотичний Кременець

1 comment

  1. Саша

    Жаль що на Кременечинні, а саме в Почаєві люди терплять цей росадник московської пропоганди в Почаївські Лаврі. Почаївський монастир був заснований в 1240 році на землях які на той час належали до Галицько-Волинського князівства. Від самого початку заснування Почаївський монастир завжди був православною святинею України. Кременець, котрий чи не єдиний на теренах Київської Русі не здався монголо-татарам, жителі боронили його більше як пів року, нажаль на даний час жителі такого славного краю здали Українську святиню- Почаївську Лавру ворогам України і українського народу – москалям.Стид і позор. На сьогоднішній день ні оден українець, котрий не молеться в антиукраїнські церкві московського патріархату не може відвідати Українську святиню – Почаївську Лавру. Виникає запитаня, хіба в такому випадку ми господарі в себе на своїй землі, коли нами керують і правлять в наших церквах москалі? Почаївська Лавра була захоплена московським патріархатом лише в 1997 році, а до цього часу вона завжди була оплотом української мови і культури. Московський патріархат це розкольники, котрі в 1448 році самовільно відкололись від Київської митрополії і до 1589 року небули ніким признані. Тільки в 1589 році москаалі завезли хабаря-соболині і норкові шкірки Константинопольському патріарху і він признав цю антиукраїнську церкву. А ми нащадки Українського православія, нащадки славетного козацького роду терпемо це кубло московської пропоганди в себе в дома в той час як кращі сини і дочки України гинуть від москалів на фронті, сами ліземо в московське ярмо-московський патріархат. Задумайтесь люди над цим.

Напишіть відгук