• Серед українських солдатів є негідники, які продають допомогу волонтерів
  • Серед українських солдатів є негідники, які продають допомогу волонтерів
  • Серед українських солдатів є негідники, які продають допомогу волонтерів

Батько загиблого Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка – Володимир – оприлюднив жахливу інформацію у Фейсбуці про одного українського солдата, який намагається продати тепловізор. Зброю горе-воїну подарували волонтери. Тепер військовий демобілізувався і хоче заробити на народній допомозі.

“Вчора випадково натрапив на форумі на об”яву: Продам або подарую новий тепловізор для АТО. Набираю номер, знайомлюся, розпитую і починаю прозрівати. Людина на ім”я Сашко з Луганщини, який щойно повернувся з АТО хоче продати тепловізор куплений йому волонтерами. Я в повному ступорі запитую як так продати, за нього вже волонтери раз заплатили. Чую аргументи: Його купляли мені, а я вже на дембелі тож хочу купити собі телевізор, а на решту грошей – своїм “хлопцям” форму. Кажу йому: Друже, дай координати своїх “хлопців” і ми їм форму дамо, а ти нам дай тепловізор, який необхідний на передовій! Чую, повне непорозуміння і намагання зі мною торгуватися – називає суму в 65 тис. гривень (це пів ціни такого тепловізора). Я не втерпів і висказав йому все, що про нього думав. З форуму його повідомлення щезло, а телефон більше не відповідав.
Тому я сьогодні з ранку взяв наші три тепловізори, два з яких будуть безпосередньо нами доставлені в АТО, а один буде вручений бійцю (він вже четверту ротацію бореться з ворогом на передовій) який зараз у відпустці. І НАНІС НА НИХ ГРАВІРУВАННЯ ” НЕ ПРОДАЄТЬСЯ” ” ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА”
Закликаю всіх волонтерів бути принциповими в таких випадках і “палити землю” під такими баригами!”,- оприлюднив Володимир Голоднюк.

Небесна Сотня. Устим Голоднюк

***

Герой Небесної сотні Устим Голоднюк став почесним громадянином міста Бережани – посмертно

***

На честь Героя Небесної Сотні та Устима Голоднюка відкрили меморіальну дошку в Бережанах

Напишіть відгук