Сьогодні Вінницький суд має обрати запобіжний захід для одіозної судді Печерського суду Оксани Царевич.

Царевич з’явилася на засідання із захистом, у суді її підтримує інший одіозний колега з Печерського суду Віктор Кицюк.

Суддею на процесі є суддя з 22-річним стажем Олександр Олійник.

Царевич виносила вироки автомайданівцям. Раніше прокуратура вручила судді копію про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту.

Генпрокурор Віктор Шокін звернувся до Верховної Ради з уявленнями про надання згоди на затримання та обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою Царевич та двом іншим суддям Печерського районного суду Києва – Сергія Вовка та Віктора Кицюка. Нардепи прийняли відповідне рішення, повідомляє “Газета по-українськи”.

1 comment

  1. Саша

    Царевич згадала про закони коли стали її судити за порушення тихже законів , коли вона безпідставно судила побитих автомайданівців. Стерву притягнути до відповідальності по всій строгості закону щоб іншим суддям-хабарникам і карєристам було в науку що за всі порушення прав людини рано чи пізно прийдеться відповідати. Ніяких поблашок, вона повинна відчути те що відчували люди коли вона приймала незаконні, заказні рішення. Зняти недоторканість з усіх судів, зробити виборность судів терміном на 5 років, кожних 5 років судів зобовязати звітувати перед громадськістю на місцях і тільки після цього можна розглядати питання про продовження терміну роботи в суді.

Напишіть відгук