Городоцьким районним судом завершено розгляд кримінального провадження відносно колишнього виконувача обов’язків директора державного підприємства, розслідуваного слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в Хмельницькій області. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Державним обвинувачем у суді доведено, що колишній керівник держпідприємства, яке спеціалізується на видобуванні та переробці корисних копалин, неодноразово підробляв первинні бухгалтерські документи та проводив по обліках підприємства безтоварні операції.

У такий злочинний спосіб завдав державі збитків на суму майже 1,2 мільйона гривень: умисно ухилився від сплати близько 600 тисяч гривень податків та вчинив розтрату бюджетних коштів на таку ж суму.

Вироком суду його визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191, ч.1 ст.212, ч.1 ст.366 КК України. Засудженому призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням на 3 роки права обіймати адміністративні посади.

1 comment

  1. Михайло

    Чомусь “оплошала” Ваша ґазетка : інформація застаріла, чомусь Вас цікавить Хмельницька область. Я не проти знати про сусідів, але в нас що – нема своїх правопорушників, в податковій сфері зокрема. А про корупцію вже й не кажу. Он подивіться всіх посадовців декларації : в Борщівському р-ні нічия не відкривається, в Заліщицькому – показали за 2014-й рік. В Законі України “Про заходи по боротьбі з корупцією” пише, що декларація показується за попередній рік. А попереднім був 2015-й рік. Агов, антикорупційщики, Ви не маєте роботи, лише получку. То вже маєте роботу, на пів року хватить. Заставте держслужбовців виконувати закони, тоді й всі будуть бачити і виконувати. І щотижневий звіт по “президентському кадровому резерву”. Скільки посадили, скільки- під слідством. Обнагліли вже в корінь. Або не треба було того закону, якщо його не треба виконувати. В райдерадміністраціях на вебсайтах зворотнього зв”язку зовсім не передбачено. Обласне начальство “попускає” їм, бо так має бути. Нє, не буде України, щось не вірю. А Ви ?? Ви себе вважаєте, закони читаєте ?? Нащо нам таке “самоврядування” ?!

Напишіть відгук