111

barna_10Прощаючись з студентами Тернопільського педагогічного університету, Петро Порошенко мав коротку розмову з Марією Михайлівною Андрушевською (див. третє відео) . Жінка пожалілась президенту, що ні попередня влада, ні народні депутати не змогли допомогти оформити пенсію. Проблеми у жінки виникли через помилку сільського голови з Максимівки, що у Збаразькому районі. Бюрократ записав жінку у сусіднє село – Киданці. Жінка вже не знає що робити. Оббиває усі пороги, але ніде їй не хочуть допомогти. Більше того, міліціонери нібито дозволили собі вивести жінку за місто під вечір, висадити з машини і вона мусіла кілька кілометрів пішки добиратися до міста.

Вислухавши жінку, Петро Порошенко заявив, що це буде першим завданням Степана Барни на новій посаді. Мовляв. він не знав про проблему жінки, а тепер її вирішить. Адже головне у роботі голови Тернопільської облдержадміністрації- служити людям. Як справиться Степан Барна – покаже час, а тернопільська інтернет-газета “Про все” повідомить читачів.

Що було до інтерв’ю. Спілкування пані Марії з Президентом

3 comments

  1. справедливість

    А жінка молодець. Тільки наполегвістю можна чогось досягти в нашій країні. З таких приклад брати потрібно . Дістала її міліція і наші чиновники. І це правда. Таких як ця жінка є в Тернопільській області багато. Так, що пану Барні буде з чим працювати. Мав би бажання.

  2. Іван Правда

    Щоб нікого не образити, але цю жінку добре знають в Збаражі, людина м’яко кажучи хвора, а ви розказуєте, що у нас таких багато.

  3. Саша

    Нічого Барна в Тернопільській області доброго не зробить-розуму маловато. Областю кирувати це не прапор на прокуратурі вивісити. А ці оба Барни вміють тільки усіх критикувати і самі нічого не роблять. Хто їх взагалі знає на Тернопільщині, чим вони себе проявили, що доброго зробили для громадськості області? Язиком “чесати” це не будинок будувати, а вони тільки те і вміють що язиком “плескати”. Да гляньте на них, на їх зовнішність і зразу видно як від них пре інтелект і трудолюбіє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.