Порошенко побував удома в бійця з Тернопільщини та нагородив його орденом

Поділитися
 В результаті героїчного бою Дмитро Мерзлікін отримав 10 осколкових поранень. Після цього були довгі місяці лікування, майже 40 операцій. З 23 лютого цього року боєць знову в строю. Займається мобілізацією у Тернопільському обласному військовому комісаріаті, повідомляють ”Вікна” з посиланням на прес-службу Президента.

Вручаючи нагороду військовослужбовцю, Петро Порошенко зазначив, що для нього велика честь нагороджувати воїна, який так боронить Батьківщину.

— Ваша мужність, ваш героїзм, виявлений під Зеленопіллям, в інших місцях, є прикладом того, як треба захищати і боронити державу, — сказав Президент.

10406986_698331610276371_3146144504302559470_n-2__largeПід час неформального спілкування Президент поцікавився станом здоров’я Дмитра, перебігом його лікування та реабілітації. Він зазначив, що дружина військового та його родина «мають всі підстави пишатися справжнім українським героєм».

Глава держави подякував особисто Дмитру Мерзлікіну та всьому особовому складу 24-ї окремої механізованої бригади, у складі якої він брав участь в АТО, за мужність і героїзм. Він також коротко поінформував про ситуацію в державі, останні кроки щодо зміцнення обороноздатності українського війська.

Довідково: Командир взводу управління гаубичної самохідно-артилерійської батареї 24 окремої механізованої бригади 31-річний Дмитро Мерзлікін брав участь у АТО з червня 2014 року. Під час виконання обов’язків у зоні конфлікту забезпечував розташування особового складу та техніки для прикриття підрозділів, котрі були задіяні для несення служби на блокпостах. Завдяки вмілому керівництву Д.Мерзлікіна, вогневими засобами неодноразово були нанесені ефективні удари по противнику, що дало змогу запобігти раптовим нападам сепаратистів. 8 липня 2014 року вогнем батареї було уражено автомобільну колону незаконно створених збройних формувань, яка здійснювала переміщення з н.п. Свердловськ до н.п. Ровеньки.

У липні, під час обстрілів сепаратистами, отримав поранення біля с. Зеленопілля Луганської області. Пораненому бійцю було проведено більше 30 операцій. З 23 лютого 2015 року він зарахований до списку особового складу Тернопільського обласного військового комісаріату на посаду старшого офіцера відділу обліково-мобілізаційної роботи.

Дмитро Мерзілікін отримав військову освіту, закінчивши Військовий інститут ракетних військ і артилерії імені Богдана Хмельницького Сумського державного університету, проходить військову службу з 2005 року. Одружений, має 2-річну доньку.

Тарас Смакула очолив департамент інформації медіа-холдингу ZIK, Тетяна Вергелес – головний редактор ІА ZIK

Чи виконає новий голова Тернопільської облдержадміністрації завдання №1від Порошенка?