Google показав усю пошукову історію кожного користувача

Поділитися

a76325e-840Google оприлюднив новий сервіс, який дозволяє подивитись абсолютно всі ваші пошукові запити за весь період користування його службами. Тепер свою історію запитів можна не лише подивитись, а й скачати повний архів.

Google і раніше заявляв про розробку подібного інструменту, проте офіційно повідомив про його запуск лише вчора. На сайті Google History можна побачити історію свого пошуку, експортувати її, переглянути годинну та денну пошукову активність та дізнатись кількість запитів, яку ви зробили за увесь час користування Google. Крім того, тут можна вручну видалити історію пошуку.

Google не перший сервіс, який дозволив користувачам передивлятись та експортувати всі їхні дані для роботи з ними офлайн. Наприклад, в Twitter можна скачати усю історію ваших твітів, а Facebook пропонує подивитись архів усього, що ви коли-небудь постили на сторінці.

Розробники запевняють, що можливість самостійно керувати архівом пошукових запитів дозволить юзерам почуватись більш впевнено. Проте поки що звістка про новий сервіс Google викликала лише більше занепокоєння з приводу збереження приватності юзерів у мережі.

lab.platfor.ma

Казино play-vulkan-club.com: все краски азарта

У кого є час провідати пораненого солдата?