Студенти медуніверситету продовжують реалізовувати проект “Я можу врятувати життя”

Поділитися

11140361_973199232692651_3938427958904286255_nНавіть у вихідні студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є сертифікованими інструкторами, продовжують навчати цивільне населення нашого краю азам надання домедичної допомоги. Зокрема 18-19 квітня група молодих інструкторів Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги у складі Богдани Перевізник, Дениса Кошарського, Анастасії Гудими та Вікторії Охотницької провели перший навчальний день дводенного курсу з основ першої допомоги.

Під час першого дня учасники тренінгу отримали теоретичну базу та відпрацювали практичні навички з методики проведення серцево-легеневої реанімації, фіксації постраждалих у стабільному положенні та прийому Хеймліха під час обструкції дихальних шляхів сторонніми тілами.

Наступного дня тренери навчали методиці зупинки кровотечі, іммобілізації переломів різних локалізацій та транспортування постраждалого з місця пригоди. Підсумком стало проведення екзамену у вигляді тестового контролю та виконання вивчених алгоритмів.
Навчання відбулося в рамках проекту «Я можу врятувати життя» на базі навчально-наукового інституту медсестринства Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Бажаючі, аби взяти участь у тренінгу, заповнили спеціальну електронну форму від Google.

Як відзначили студенти-інструктори ТДМУ, учасники навчань були зацікавлені в опануванні таких навичок, тому заняття відбулося на одному диханні.
Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Брат зарізав брата

Ви не встигли зробити необхідний запас води?