Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою-2015» у місті Тернопіль відбудеться 25 квітня

Поділитися

TfKEbS-SJJgОрганізація “Let’s do, it Ukrane!”, учасник загальносвітового руху “Let’s do it, world”, що об’єднує понад 11 мільйонів людей в 112 державах світу, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, проводить соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій 25 квітня 2015 року.
Тернопільська область, зокрема місто Тернопіль, долучається до всеукраїнської ініціативи. У рамках акції “Зробимо Україну Чистою!-2015 ” відбудеться загальноміська толока, куди зарошуємо громадські організації, студентів, а також мешканців міста Тернополя.
Програма акції, яка відбудеться 25 квітня у місті Тернополі:
10:00 збір учасників на двох локаціях:
– Парк Загребелля (збір коло Riverpool) ;
– ТРЦ «Подоляни» (збір коло головного входу);
Активісти групами відправляються на локації, які вже розділені на сектори.
З 11:30 проводиться збір та формування двох вело колон.
Збір відбудеться на цих же локаціях, які спільно о 12,00 вирушають визначеним маршрутом до літньої сцени, що знаходиться у парку Шевченка.
І з 13:30 до 15:00 на літній сцені проводиться Вуличний Університет.
Мета проекту – не просто прибрати зелені зони від сміття, а змінити ставлення українських громадян до життєвого простору та прищепити в суспільній свідомості потребу не смітити і піклуватися про довкілля. Завдяки всеукраїнському охопленню, проект стає масштабним, набирає патріотичного забарвлення і містить елементи екологічного виховання.
Долучитись до акції може кожен бажаючий!

Депутат из Радикальной партии Ляшко думает, что думает (видео)

Сайт admiral777.com: новая достойная игровая онлайн-площадка