Екологи затримали браконьєрів на території природно-заповідного фонду

Поділитися

0_686da_bb903825_XXL21 травня 2015 року на Івачівській водоймі, що входить до складу гідрологічного заказника загальнодержавного значення «Серетський» при проведенні чергового рейду у нерестовий період інспекторами Державної екологічної інспекції у Тернопільській області виявлено та задокументовано грубе порушення Правил любительського і спортивного рибальства та правила охорони та використання території гідрологічного заказника загальнодержавного значення «Серетський» відповідальність за яке передбачено п.3. 15 Правил любительського і спортивного рибальства та ст.26 Закону України «Про природно-заповідний фонд».
О 3 годині ночі було затримано двох громадян віком 17 та 24 роки с.Глядки Зборівського району, які здійснювали незаконний вилов риби за допомогою човна і заборонених знарядь добування об’єктів тваринного світу (сіток).У порушників вилучено дерев’яний човен, 5 рибальських сіток та незаконно добуту рибу.
Розмір шкоди заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд внаслідок незаконного добування об’єктів тваринного світу склав 3 000 грн.
Матеріали направлено до Тернопільського міжрайонного суду для прийняття рішення щодо притягнення браконьєрів до адміністративної відповідальності , відшкодування завданих збитків та вирішення питання щодо конфіскації знарядь та засобів лову риби.

У Тернополі водій збив на смерть свого трирічного сина

Нардеп вимагає $300 тисяч від українського інтернет-видання